Žiznemaks “Zemene”

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Žiznemaks “Zemene” – sausais maisījums veselīga dzēriena pagatavošanai uz ciedru riekstu, dārzeņu un zaļumu bāzes.

Cilvēks intuitīvi cenšas uzņemt vielas, kas viņam ir nepieciešamas un kuru trūkst organismā, un, balstoties uz ģenētisko atmiņu, lieto produktus, kuros šīs vielas ir bijušas kādreiz, taču mūsdienās bieži vien šie produkti konkrētās vielas vairs nesatur.  Mēs piepildām savu kuņģi ar nepilnvērtīgu pārtiku, bet nesaņemam tik nepieciešamās uzturvielas. Galu galā esam spiesti zaudēt daudz enerģijas, lai no organisma izvadītu mazvajadzīgas vai vispār nevērtīgas vielas.

Edelstar kompānija radījusi produktu, kurš var jums palīdzēt izvairīties no šīs krīzes. “Žiznemaks” – tā ir jauna veselīga uztura sistēma. Pateicoties šim līdzeklim, jūs ātri sajutīsiet enerģijas pieplūdumu, možumu un spēku. Barojošais kokteilis “Žiznemaks” satur lielu daudzumu minerālvielu, aminoskābju, tai skaitā neaizvietojamās  šķiedrvielas, vitamīnus un mikroelementus. Kokteiļa unikālais sastāvdaļu un ķīmiskais sastāvs maksimāli izveidots tā, lai veidotu sabalansēta uztura iespējamību ekoloģiskā disbalansa un cilvēku mazkustīga dzīvesveida apstākļos.

“Žiznemaks”  ir pilnvērtīgākais, harmoniskākais mazkaloriju funkcionāli sistēmiskais uzturvielu līdzeklis, kurš tiek ražots tikai no dabīgiem komponentiem.

Kokteilis nesatur cukuru, holesterīnu, gaļas pārstrādes produktus un var tikt rekomendēts jebkurai cilvēku grupai.

Liekā svara problēma šobrīd ir ļoti populāra, īpaši pusaudžiem,kuru jaunais un augošais organismam nepieciešams paaugstināts vitamīnu, olbaltumvielu un aminoskābju daudzums. “Žiznemaks” ne tikai aizpildīs šo trūkumu, bet palīdzēs arī nostiprināt kaulu sistēmu, izveidot reljefu muskulatūru un nodrošinās harmonisku figūras attīstību.

Sastāvs: attaukoti ciedru rieksti, attaukots sausais piens, burkānu, biešu, kāpostu, zaļo ābolu, laminārijas, mežrozīšu, lucernas, diļļu, pētersīļu koncentrāti, askorbīnskābe, fruktoze, laktoze, zemeņu aromatizētājs.

Lietošanas indikācijas: gremošanas traucējumi, liekais svars, svara nepietiekamība.

Lietošana: pieaugušajiem un bērniem – 20g (2 deserta karotes) apliet ar 200 g (nepilnu glāzi) auksta, netrekna piena vai ūdens, sajaukt ar mikseri viendabīgā masā. Lietot 1 mēnesi.

Pagatavojiet šo dzērnienu no rīta – tas nodrošinās Jums visas dienas garumā labas darba spējas un lielisku pašsajūtu! Ja vēlaties samazināt svaru, aizstājiet ar šo maisījumu brokastis un vakariņas. Tas ļaus Jums mēneša laikā zaudēt 5-8 kg liekā svara. Lai panāktu lielāku efektu, lietojiet kopā ar tēju svara samazināšanai (kods 15100) no rīta un vakarā. Ja nodarbojaties ar sportu un nepieciešams palielināt muskuļu masu – dzeriet kokteili papildus Jūsu ierastajam uzturam 2-3 reizes dienā.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr