VERBENA – laba kosmētika par saprātīgu cenu!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

gel-5Sērija VERBENA Faberlic sortimentā parādījās pagājušā gada rudenī. Tā ir labas kvalitātes kosmētika par pieejamām cenām – tā, lai to var atļauties ikviena, jo, kā mums visiem zināms, lielai daļai Latvijas (un arī daudzu citu valstu) sieviešu tomēr ikdienā nepārtraukti jāizvēlas, kur labāk tērēt naudu – pārtikai un rēķinu apmaksai vai sevis palutināšanai. Tādēļ šī sērija arī tika radīta – lai mēs, sievietes, varētu atļauties palutināt sevi!

Sērijā VERBENA ietilpst vesela virkne ādas kopšanas līdzekļu – dienas un nakts krēmi (starp citu, ir gan ziemas un rudens, gan vasaras-pavasara variantā), krēms-gomāža, krēms ādai ap acīm, gēls sejas mazgāšanai, attīrošs toniks, roku krēms un šķidrās ziepes.

Ziemas un vasaras sērijas VERBENA krēmi atšķiras gan pēc sastāva un tekstūras, gan arī pēc tūbiņu krāsas. Vasaras laikā lietošanai paredzētajiem krēmiem ir arī neliela aizsardzība pret UV starojumu.

Ar ko tad šī sērija ir īpaša sastāva ziņā? Ar to, ka visu sērijas līdzekļu sastāvā ir VITALAYER® komplekss, kurš iegūts no verbenas (Verbena officinalis), lai cīnītos ar 7 ādas novecošanās pazīmēm:
Veicina grumbu samazināšanos;
Piešķir ādai maigumu un elastību;
Uzlabo sejas ādas toni;
Piešķir tonusu un tvirtumu;
Sašaurina poras un padara tās mazāk pamanāmas;
Izlīdzina ādas virsmu;
Nostiprina ādas aizsargbarjeru.

Kas ir verbēna? Verbēna ir sens ārstniecības augs, kurš bija pazīstams jau Senajā Ēģiptē un tieši Senās Ēģiptes rakstos arī atrasti ieraksti, kas vēsta, ka šis augs cīnoties pilnīgi pret visām slimībām. kerti-verbenaVerbēna ir ne tikai vērtīga, bet arī vizuāli tās zieds ir skaists. Turklāt verbēnas zied un priecē mūsu acis jau no jūnija sākuma līdz pat pirmajām salnām. Tāpat senatnē tika uzskatīts, ka verbēnas aromāts atbaida ļaunumu, piesaista bagātību, mīlestību un veiksmi.

Kā uzsvērusi Faberlic galvenā kosmetoloģe Rimma Korņejeva – ļoti vērtīga ir arī tīra verbēnas ēteriskā eļļa. Tāpat viņa uzskata, ka šīs līnijas produkciju droši var lietot jau no 25 gadu vecuma, neskatoties uz to, ka katalogā pie līdzekļiem redzama zīme “30+”.

______________________________

No šīs sērijas līdzekļiem pagaidām esmu pamēģinājusi tikai toniku. Lai gan tas bija labs, tomēr jau vairāk nekā gadu mans favorīttoniks nemainīgi ir BIOEffect. Tiešām pagaidām neko labāku neesmu atradusi!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr