Vasaras izpārdošana Faberlic turpinās!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Kopš 22.jūlija darbību sācis jau 11.Faberlic katalogs. Tas, kā vienmēr, piedāvā daudz jaunu produktu. Turpinās vasaras izpārdošana, kurā līdz pat 65% zemākas preču cenas.

Vasara būs spilgta! Krāsām bagāta iepirkšanās, sulīgi jaunumi, žilbinošas atlaides – tas viss Tevi gaida Faberlic jaunajā katalogā. Šķirsti mūsu iespaidu albūmu!

NO SNOW – pretblaugznu šampūnu un balzamu līnija. Tagad Faberlic katalogā ir pilnvērtīga kopšana visizplatītākās galvas ādas problēmas novēršanai! Sniegotas būs tikai kalnu virsotnes: cinka piritions novērš nevis simptomus, bet blaugznu rašanās cēloni – sēnīti -un neļauj tai parādīties no jauna. Rezultāts – no pirmās lietošanas reizes!

Vitamania komandā parādījušies jauni spēlētāji – saldais mandarīns un atsvaidzinošā bergamote. Šķidrās ziepes, dušas gels un krēms rokām ar spilgto aromātu padarīs Tavu vasaru saulaināku: pasūti par pievilcīgu cenu, jaunumi piedalās lielajā izpārdošanā.

10. katalogā spēkā ir uzreiz divas lielas akcijas. Pirmā – grandioza izpārdošana ar atlaidēm līdz 70% dekoratīvai kosmētikai, parfimērijai, ādas kopšanai, moderniem apģērbiem, bērnu precēm, līdzekļiem mājas uzkopšanai… Vasara – tas ir lielisks laiks, lai iepirktos!

Vēl ir sācies mūsu ierastais apmaiņas maratons: jebkuru sejas krēmu (jaunu, iesāktu un pat izlietotu) var apmainīt pret premium līmeņa kopšanu sejas ādai no Faberlic ar atlaidi līdz 60%. Meklē katalogā produktus, kas atzīmēti ar zīmīti dzeltenā krāsā un mainies!

Un, kā vienmēr, jaunos konsultantus un reģistrētos pircējus kompānija lutina! Šoreiz – dāvanu komplekts no kosmētikas līnijas iSeul par pirmo pasūtījumu! Pievienojies Faberlic jau tūlīt!

ej.uz/PievienotiesFaberlic

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr