Tests izturēts! Atsauksme par krūšturi LAURA

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

To, ka Faberlic piedāvā ļoti kvalitatīvu apakšveļu, biju jau iepriekš bieži lasījusi dažādās atsauksmēs un skatījusies produktu apskatos video kanālā youtube.com. Tā nu martā pasūtīju savu pirmo krūšturi kompānijas Faberlic katalogā. Piebildīšu, ka apakšveļas izvēlē esmu ļoti, ļoti prasīga – apakšveļai jābūt ne tik daudz skaistai, cik ērtai ikdienas lietošanā.

Jau pirmajā nēsāšanas dienā biju sajūsmā par to, cik šis krūšturis ir ērts! Taču ar atsauksmi blogā nesteidzos, jo šad un tad gadās, ka apakšveļa sākumā šķiet ērta, bet ar laiku  izstaipās un sāku justies nekomfortabli. Bet šis, par laimi, nav tas gadījums! Intensīvi nēsāju ikdienā ar nelieliem pārtraukumiem (jāmazgā taču!!!), un joprojām esmu sajūsmā par ērtumu! Droši varu apgalvot, ka šis modelis šobrīd ir absolūts favorīts manā apakšveļas garderobē, un noteikti pasūtīšu tieši šādu vēlreiz (iespējams, baltā vai grafīta krāsā).

Lencītes ir mīkstas un elastīgas, bļodiņas – ertas, polsterētas. Iespējams ievietot papildus polsterējumu. Ik pa laikam liekas, ka ir tomēr nedaudz par lielu apkārtmērs, un varbūt pat varēju izvēlēties nevis 75B, bet 70B, bet vienmēr pēc mazgāšanas šī sajūta pazūd. Nākamreiz pasūtīšu 70B. Arī, palasot citu meiteņu atsauksmes, bieži minēts, ka apkārtmērs nedaudz par brīvu, ja ņem ierasto izmēru. Lai būtu ideāli, esot jāņem nākamais mazākais: ja parasti pērk 75B, tad vajagot 70B.

Bet kopumā – tiešām IESAKU! Labs, kvalitatīvs, ērts, piemērots ikdienas nēsāšanai.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr