Super jaunumi! Kompānijai Faberlic pievienojas Florange!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

kjhgLabākie jaunumi, ar ko kompānija Faberlic šovasar ir iepriecinājusi – mums pievienojas kompānija Florange! Jau pirms vairākiem gadiem Faberlic ir uzsākusi attīstības virzienu – apvienoties. Iepriekš tās bija tādas kompānijas kā Infinum, Edelstar, Sengara, un jau pavisam drīz – arī Florange. Tas, protams, mani ļoti iepriecina, jo līdz ar apvienošanos atkal paplašināsies Faberlic sortiments. Super!

Kādu produkciju tad piedāvā Florange? Pamatā tā ir apakšveļa. Bet arī peldkostīmi, bižutērija, aksesuāri un apģērbi. Apskatoties kompānijas piedāvājumu, jau tagad “tek gara siekala”. Noteikti nespēšu noturēties šādam kārdinājumam, un šad tad daļa bankas konta satura noteikti tiks iztērēta, iegādājoties kaut ko no šī piedāvājuma. Gaidām ar nepacietību!

Bet kas tad vispār ir Florange? Tā ir Eiropas tiešās tirdzniecības kompānija, kura izplata produkciju ar tīkla mārketinga metodi. Pamatā piedāvā ekskluzīvu apakšveļu.

Vairāk par Florange un viņu piedāvājumu var lasīt te: www.florange.ru

Ja arī Tu vēlies kļūt par Faberlic konsultanti vai priviliģēto pircēju, gaidu savā pulciņā! Būt reģistrētai Faberlic ir tiešām izdevīgi!

https://faberlic.com/index.php?option=com_edit&view=edit&listid=255&idperson=1000045348870

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr