Skābekļa kosmētikas trīs paaudzes

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

1_5254fc5b2b7b25254fc5b2b7efLai āda varētu pilnvērtīgi izmantot visas vērtīgās vielas, kuras iekļautas krēmu sastāvā, tai ir vajadzīga enerģija. Diemžēl, šo enerģiju ādai atņem vecuma radītās ādas izmaiņas, stress, slikta apkārtējās vides ekoloģija utt. Tādēļ āda, lai kā arī vēlētos, visus labumus no krēma nevar izmantot savā labā.

Šo problēmu atrisina “skābekļa komplekss” AQUAFTEM ®, no gaisa pievadot ādai papildus skābekli. Nokļūstot epidermas šūnu slānī, skābeklis šūnās iedarbina adenazintrifosforskābes sintēzi. Tā arī ir enerģija, kura nepieciešama ādas šūnām.

2007.gadā Faberlic Zinātņu centra zinātnieki pilnveidoja šo formulu, apvienojot AQUAFTEM ® un DST-H – no Japāņu jūras augiem iegūtu polisaharīdu. DST-H paplašina salipušus kapilārus un tādējādi uzlabo ādas mikrocirkulāciju. Tādā veidā rodas “dubultās elpošanas” efekts – AQUAFTEM ® ādu ar skābekli apgādā no ārpuses, bet DST-H no iekšpuses uzlabo ādas asinsapgādi. Mūsu ādas šūnas sāk saņemt vairāk skābekļa un rada veselas jaunās šūnas. Šādā veidā radās NOVAFTEM O2 ®. Produkti ar NOVAFTEM O2 ® ir skābekļa kosmētikas otrā paaudze. Pavisam nesen, 2014.gadā, kompānijā Faberlic radās skābekļa kosmētikas 3.paaudze – AIR STREAM. Zinātniekiem izdevās radīt nanoliposomas – mikroskopiski konteineri, kuri spēj nokļūt visdziļākajos ādas slāņos, lai tur nogādātu tādas unikālas vielas kā kurkumīns un tumerons. Kurkumīna molekulas pasargā šūnas no brīvajiem radikāļiem, izvada šlakvielas un noņem ādas iekaisumu. Tumerīnam piemīt antiseptiska, antibakteriāla un pretiekaisumu iedarbība. Tas lieliski balina un atjauno ādu. Citiem vārdiem sakot – ir izdevies iegūt sinerģētisku efektu, pastiprinot Novaftem O2® formulu ar antioksidantu, aizsargājošo un pretiekaisumu funkciju.

Iedomāsimies: Aquaftem ® piesaista ādai papildus skābekli, DST_H – atjauno ādā normālu asinsriti, bet, nanosomās “iepakots” tumerīns un kurkumīns, aizsargā ādu un novērš iekaisumu procesus.

Kosmētikas tirgū šobrīd nav analogu krēmam AIR STREAM un skābekļa kosmētikai vispār!

Raksts sagatavots pēc žurnāla “Strana Faberlic” 2015 ziemas numura materiāliem

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr