SALON CARE – šampūns bez sulfātiem… Izmēģināju! Iesaku!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

SalonCareKompānija FABERLIC pavisam nesen, 3.kataloga darbības laikā, sāka piedāvāt jaunus matu kopšanas līdzekļus, kuri pēc to darbības un īpašībām pielīdzināmi profesionālajiem matu kopšanas līdzekļiem, – SALON CARE.

Tā kā jau kādu laiku esmu tieši profesionālo matu kopšanas līdzekļu lietotāja, sen neko nebiju pirkusi kompānijā Faberlic matu palutināšanai. Šis šampūns mani “uzrunāja”, un es to pasūtīju. Izmēģināju… Biju pārliecināta, ka esmu atradusi līdz šim ideālāko šampūnu – KEUNE… Bet Faberlic Salon Care šo pārliecību lauza, jo nu zinu, ka šis Faberlic šampūns tiešām ir pelnījis nosaukumu “Salon Care” un noteikti nav ne par mata tiesu sliktāks par profesionālajiem!

Pēc matu mazgāšanas, tie palika dzīvīgi un vijīgi. Viegli. Ar vieglu un patīkamu aromātu. Lai gan nesatur sulfātus, kuri atbildīgi par to, lai šampūns putojas, liekas, ka putojas pietiekami. Varbūt nedaudz mazāk, nekā parastie šampūni ar sulfātiem. Parasti matus mazgāju divas reizes, un pirmajā reizē visi šampūni putojas diezgan slikti, arī šis, taču, iesmērējot šampūnu matos otrreiz, tas saputojās pat ļoti labi. Bija gan sajūta, ka putas nav tik gaisīgas…likās tādas pabiezas. Bet finālā savu uzdevumu šampūns paveica uz “10”!

Patīk ne tikai šampūna spēja lieliski pildīt savu uzdevumu, bet arī iepakojums izskatās “dārgs”. Manuprāt, ļoti piedomāts pie pudeles izskata: lieliski saskan melns fons un zelta krāsas uzraksti, apdruka.  Šādi noteikti varētu izskatīties arī laba dāvana!

Pats šampūns ir patīkamā gaiši medainā tonī. Pabiezas konsistences. Vienai mazgāšanas reizei pietiek ar diezgan mazu šampūna daudzumu. Tātad, varu izdarīt secinājumus, ka šampūna varētu pietikt diezgan ilgam laikam.

Izpētot šampūna sastāvdaļas, varu secināt, ka tas satur daudzas vērtīgas vielas, tanī skaitā – augstvērtīgas eļļas. Iespējams, tas arī ir iemesls tam, ka mati pēc mazgāšanas kļuva vijīgi un veselīgi, ar diezgan pamanāmu spīdumu.

KO aprakstā min ražotājs? Lasām!

Salon Care līnija ir bagātināta ar trīs dabīgu eļļu unikālu kombināciju. Rūpīgi izmeklētas sastāvdaļas, kuras papildina arginīns, piešķir katrai matu cirtai spēku un greznu mirdzumu visā garumā. Komplekss, kura sastāvā iekļauti pieci efektīvi līdzekļi, piemērots jebkura matu tipa dziļai barošanai.

Barojošs šampūns “Augstvērtīgas eļļas” no Salon Сare līnijas:

  • Saudzīgi attīra un dziļi baro matus.
  • Intensīvi kopj tos, padara tos elastīgākus. Dāvā matiem zīdainu maigumu, nepadarot tos smagnējus.
  • Piešķir matiem spīdumu.
  • Padara katru matu cirtu spēcīgāku.
  • Sagatavo matus nākamajām kopšanas procedūrām.
  • Nesatur sulfātus.
  • Piemērots visiem matu tipiem.

Šampūns “Augstvērtīgas eļļas” no Salon Сare līnijas ir neaizstājams līdzeklis pēc keratīna taisnošanas, laminēšanas vai matu krāsošanas procedūrām – rezultāts saglabāsies daudz ilgāk.

Argāna eļļai piemīt spēcīga barojoša un atjaunojoša iedarbība, palīdz matiem atgūt dzīvinošu spēku, efektīvi cīnās ar matu galiņu šķelšanos, aizsargā no apkārtējās vides negatīvās ietekmes.

Avokado eļļa baro matu sīpolus, veicinot matu struktūras atjaunošanos, dāvā tiem zīdainu maigumu.

Abesīnijas eļļa padara gludāku matu virsmu, piešķir matiem mirdzumu.

Arginīns − tā ir aminoskābe, kura, iekļūstot matu struktūrā un nostiprinoties uz bojāto matu virsmas, bagātina tos ar barojošām vielām no pirmās lietošanas reizes. Atjauno matu dabisko aizsargslāni.

 

#šampūns #salonaprocedūras # matukopšana #faberlic #matukosmētika

 

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr