Par mani

Mani sauc Zane. Dzīvoju vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām – Alūksnē, kura atrodas blakus vienam no pašiem lielākajiem Latvijas ezeriem – blakus Alūksnes ezeram. Te ziemas ir īpaši sniegotas un īpaši bargas. Lai gan mans mīļākais gadalaiks ir vasara, Alūksnes sniegotās un aukstās ziemas arī ir skaistas.

Jau vairākus gadus paralēli savam pamatdarbam darbojos Apvienotajā kompānijā Faberlic. Vairāk par manu ceļu uz Faberlic varat izlasīt rakstā “Mans ceļš uz Faberlic”.

Tā kā man vienmēr ir paticis mācīties un uzzināt kaut ko jaunu, tad, arī darbojoties Faberlic, mani nepārtraukti “tirda” jaunu zināšanu gariņš, tāpēc es meklēju arvien jaunus un jaunus materiālus gan par pašu kompāniju Faberlic, gan par tās produkciju, gan vienkārši interesantu informāciju pašizaugsmei.

Šis blogs man tapa gan tāpēc, lai būtu iespēja paplašināt savu komandu, gan arī tāpēc, lai būtu informatīvais atbalsts maniem komandas biedriem 24 stundas diennaktī. Blogā rakstu arī par savu pieredzi – piemēram, atsauksmes par dažādiem produktiem.   Cenšos regulāri informāciju atjaunot un papildināt.

Ja arī Tu vēlies sev tādu vaļasprieku, priecāšos Tevi redzēt un atbalstīt savā komandā!

Reģistrējies pati TE

vai raksti man uz e-pastu: zane@mansfaberlic.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sveiki manā Faberlic pasaulē!