Online konferences materiāli par līniju EXPERT PHARMA un jūtīgas ādas kopšanu.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

2011. gada 23. novembī notika Online konference par sērija EXPERT PHARMA  Sensitive Skin produkciju un jūtīgas ādas kopšanu. Konferenci vadīja Apvienotās Kompānijas kosmetologs-eksperts, mācību menedžere Marina Kovaļova.

Piedāvāju Jums konferences konspektu. Konferences audioierakstu var noklausīties TE.

Jūtīga āda viegli reaģē uz siltumu, aukstumu, stresu un agresīviem apkārtējās vides faktoriem.

Nereti jūtīgu ādu jauc ar alerģiju. Taču alerģija un kairinājums ir divas dažādas lietas. Alerģija parasti rodas pret 1 līdz 2 kosmētiskajos līdzekļos esošām sastāvdaļām vai pret kādu konkrētu pārtikas produktu vai pārtikas piedevu.

Alerģija organismā var uzkrāties ilgi, taču neizpausties līdz brīdim, kad alergēnu uzkrājies daudz, un kādā brīdī alerģija parādās. Ilgstoši var uzkrāties pārtikas alergēni. Alergēnus no organisma izvadīt ir grūti.

Taču jūtīgas ādas reakcija parādās uzreiz (piemēram, no ūdens, no kosmētiskajiem līdzekļiem).

Ādu negatīvi ietekmē šādi faktori:

* aukstums;

* nogurums;

* saule, karstums;

* stress;

*piesārņots ūdens un gaiss;

* nepareizi izvēlēti ādas kopšanas preparāti.

Šobrīd daudziem cilvēkiem ir jūtīga āda, jo vides piesārņojums ir milzīgs.

Jūtīga āda parasti ir plānāka, ar vieglu kuperozi*, asinsvadu tīklojumu. Āda jūtīga var kļūt arī no kosmētiskajām un ārstniecības procedūrām.Galvenais ādas “ienaidnieks” – ūdensvada ūdens un parastās ziepes.

Jūtīgu ādu ietekmē arī krasas klimata izmaiņas, piemēram, ceļojot. Arī temperatūras maiņa (piemēram, ziemā, kad no telpām dodamies ārā un no āra – telpās).

Ja āda reaģē uz pilnīgi visu, cilvēkam ir spēcīgas alerģiskas reakcijas, tā jau ir dermatoloģiska problēma.

Ir īpaši kosmētiksie līdzekļi jūtīgas ādas kopšanai – hipoalergēnie kosmētiksie līdzekļi, kuri ir daudz maigāki par parastajiem un ir ideāli piemēroti cilvēkiem ar jūtīgu ādu. Tie ir arī ekoloģiski tīrāki. Taču arī šie līdzekļi var saturēt kādu sastāvdaļu, kuru konkrētā cilvēka āda “nepanes”.

Ja ir jūtīga āda, dermatologi rekomendē:

1. Ādas mitrināšanu (krēmi, maskas);

2. Ādas aizsardzību (no saules, no sala );

3.  Izvairīties no pīlinga ar AHA skābēm vismaz problēmas saasinājuma laikā;

4. Izvairīties no pārtikas produktiem, kuri paplašina asinsvadus. Īpaši alkohola, karsta ēdiena kā arī no karstas pirts apmeklējumiem. Āda jāpasargā arī no stresa.

Kompānija FABERLIC jūtīgas ādas kopšanai piedāvā līdzekļus no sērijas EXPERT PHARMA Sensitive Skin.

Sērijā ietilpst:

* Atsvaidzinošs toniks jūtīgai ādai (kods: 1618);

* Maigas attīrošas putas jūtīgai ādai (kods: 1617);

* Nomierinošs dienas krēms jūtīgai ādai (kods: 1619);

* Atjaunojošs nakts krēms jūtīgai ādai (kods: 1620).

Sērijas produkti satur ingredientus, kuri ir piemēroti jūtīgas ādas kopšanai: nomierinošu kompleksu no linsēklām SENSILINE, oligosaharīdus SUBLISKIN, meduolaktonu no limantesa sēklām, ceramīdus, karitē un argana eļļu. Šis līdzekļu sastāvs samazina plānās un trauslās ādas jūtīgumu, noņem kairinājumu, apsārtumu, velkošo sajūtu un novērš ādas lobīšanos.

Sērijas EXPERT PHARMA Sensitive Skin līdzekļi piemēroti atopiskā dermatīta laikā. Sastāvā nav spēcīgu mazgājošu komponentu, piemēram, SLS. Kā mazgājošs komplekss šajos līdzekļos tiek izmantotas ābolu aminoskābes.

Tā kā jūtīga āda necieš spēcīgu ūdens iedarbību (ūdens ir spēcīgs kairinātājs), tad pēc sejas mazgāšanas lietojiet atsvaidzinošu toniku jūtīgas ādas kopšanai. Tas atjaunos ādas aizsargbarjeru. Pēc tam uzklājiet dienas krēmu, kurš satur džodžoba un šī eļļu, mandelu eļļu.

Uz nakti lietojiet sērijas nakts krēmu. Atšķirībā no dienas krēma, tas satur lielāku % tauku. Nakts krēms nomierina, nostiprina ādu, dod tai iespēju atjaunoties un pasargā no stresa.

Sērijas produkti piemēroti visiem ādas tipiem. Arī taukainai ādai, jo arī tā var būt jūtīga.

*Kuperoze- sīkie asinsvadiņi (kapilāri), kuri aktīvi spīd cauri plānai ādai. Šāda āda izskatās vecāka. Kuperoza āda visbiežāk ir cilvēkiem, kuri smēķē un tiem, kuri aktīvi apmeklē pirtis.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr