Micelārais ūdens… Vai brīnumlīdzeklis?

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

cleansingMicelārais ūdens kosmetoloģijā tiek izmantots diezgan sen, taču īpašu popularitāti tas iemantojis pēdējos gados. Pirmais micelārais ūdens tika izgatavots Francijā ļoti jūtīgas ādas kopšanai (arī ādai ar noslieci uz alerģiju, bērnu ādas un smagi slimu cilvēku ādas kopšanai). Tas ir pats nekaitīgākais līdzeklis jūtīgas sejas ādas kopšanā.

Micelārā ūdens nosaukums ir vistiešākajā veidā saistīts ar tā sastāvu. Tā izgatavošanas process ir īpašs – ūdeni bagātina ar ēteriskajām taukskābēm, un tā rezultātā ūdens struktūra pārvēršas mikroskopiskās, sfēriskās, kristālveida šūnās, kuras sauc par micellām. Mazās molekulas pēc saskarsmes ar ādu pieķeras un izšķīdina jebkuru nevajadzīgu daļiņu (kosmētika, netīrumi, tauki). Micelārā ūdens efektivitāte ir tikpat augsta, kā klasiskajiem tīrīšanas līdzekļiem, taču tas ir daudz saudzīgāks un maigāks. Pēc sejas attīrīšanas ar micelāro ūdeni, tai nav nepieciešama papildus mazgāšana. Ideāli piemērots meikapa noņemšanai (sevišķi no acīm). Pietiek pat ar vienu kustību, lai āda kļūtu tīra.

Micelāro ūdeni īpaši iecienījuši aktieri un modeles, jo viņiem dažu minūšu laikā jāatjauno esošais vai jāuzklāj jauns meikaps.

Micelāro ūdeni ražo daudzas kosmētikas kompānijas, arī Faberlic.

Faberlic šobrīd piedāvā divu veidu micelāro ūdeni – sērijā PROLIXIR un sērijā Air Stream.

AIR STREAM

PROLIXIR

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr