Mani pasūtījumi no 7.kataloga. Nedaudz aizkavējies apskats.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

IMG_1850 Beidzot esmu atradusi laiku uzrakstīt par savu pasūtījumu no 7.kataloga. Ka redzams, šoreiz tas nav īpaši liels. Tātad…

Pasūtījumā ir divi līdzekļi no sērijas DOM Faberlic – ultrakondicionieris veļai ar aromakapsulām un līdzeklis trauku mazgāšanai -, četri sejas ādas kopšanas līdzekļi no jaunās sērijas ETNO Botanica un koncentrēta zobu pasta. Jāatzīst – šoreiz pasūtījumā iekļāvu tieši to, kas man bija beidzies, un neko lieku.

Veļas kondicionieri esmu tā iecienījusi, ka vairs neesmu lietojusi neko no parasto veikalu piedāvājuma (galvenokārt tādēļ, ka tiem piemīt ļoti agresīvs un uzbāzīgs aromāts). Turklāt tieši Faberlic kondicionieris rozā iepakojumā man patīk visvairāk aromāta dēļ. Zaļajam nav ne vainas, taču man ne tik ļoti tīkams šķiet tā aromāts. Šis ir saldāks (bet saldi aromāti man vienmēr ir patikuši vairāk, nekā vēsie un mierīgie).

Trauku mazgāšanas līdzekli no kompānijas saņēmu dāvanā (jā, jā – pilnīgi par brīvu!!!). Iepriekšējā periodā bija tāda akcija – veicot pasūtījumu no kataloga vismaz par 19 eiro (pēc kataloga cenām), varēja izvēlēties dāvanu – kādu no līnijas DOM Faberlic precēm. Super! Man tiešām šis trauku mazgāšanas līdzeklis noderēs, jo pašreizējais drīz beigsies. Paldies kompānijai par   noderīgo dāvanu! Ar šādiem pārsteigumiem Faberlic savus konsultantus un priviliģētos pircējus lutina diezgan bieži.

Arī zobu pasta tika pasūtīta tādēļ, ka bija ļoti, ļoti vajadzīga – divas dienas nācās tīrīt zobus ar bērna pastu (starp citu, arī no Faberlic), jo “pieaugušo” pasta vienkārši bija beigusies.

Protams, ja Faberlic piedāvā kādu jaunumu, cenšos izmēģināt. Šoreiz tā ir sērija ETNO Botanica. Pasūtīju toniku un līdzekli sejas mazgāšanai (arī šāda veida līdzekļi bija nepieciešamība). Tā kā katalogā darbojās akcija “Pērc jebkuru sejas ādas kopšanas līdzekli no sērijas ETNO Botanica un saņem dāvanā kādu no sejas maskām”, tad es tiku pie veselām divām maskām. Diemžēl, kad veicu pasūtījumu, manam vecumposmam (30+) vispiemērotākās maskas bija beigušās, tādēļ izvēlējos divas no 20+. Esmu jau arī izmēģinājusi – patīkama smarža, patīkamas sajūtas pēc maskas lietošanas. Domāju, ka manai sejas ādai par labu nāks arī maska ar atzīmi 20+.

Pagaidām neesmu saņēmusi vel kādu preci, kurai “briedu” ļoti ilgu laiku – apakšveļu. Neesmu saņēmusi tādēļ, ka tā tiek piegādāta pēc citiem noteikumiem. Pēc norādītajiem datiem, pie šī pasūtījuma es varētu tikt pēc 6.jūnija. Tad jau redzēs. Ļoti, ļoti gribas pamēģināt – paskatoties Krievijas meiteņu atsauksmes kanālā youtube.com, sapratu, ka Faberlic apakšveļa ir ļoti, ļoti kvalitatīva, neskatoties uz to, ka tiek ražota Ķīnā. Jā, cena ir paaugsta, taču, salīdzinot ar kvalitatīvas apakašveļas cenām veikalos, tomēr nākas secināt, ka nemaz nav dārgi, ņemot vērā 20% atlaidi konsultantiem un priviliģētajiem pircējiem (starpību starp kataloga un noliktavas cenu). Kad saņemšu pasūtījumu, noteikti padalīšos savos iespaidos.

Šoreiz tas ir arī viss. Priecāšos, ja kādai šis apskats un atsauksme noderēs!

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr