Mana pirmā Faberlic kleitiņa…

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Kleita_wss08Lai gan kompānija kleitas sievietēm piedāvā jau otro reizi, pati ilgi nevarēju saņemties pasūtīt. Skatījos citu meiteņu atsauksmes un priecājos, cik skaistas kleitiņas. Dīvainākais, ka šim solim – iegādāties kleitu – nobriedu tad, kad biju jau ar lielu grūtnieces punci… Ilgi gan domāju, vai blogā atsauksmi rakstīt tagad, kad nevaru uzmērīt savā “normālstāvoklī”, vai nogaidīt un uzrakstīt vēlāk. Nolēmu, ka, ja reiz izdevās uzmērīt ar lielu punci, jāuzraksta arī atsauksme.

Interesanti, kā es zināju savu izmēru? Apskatījos Faberlic izmēru tabulā un riskēju pasūtīt! Lai gan kā grūtniece svarā esmu pieņēmusies nedaudz virs normas, kopumā krūšu daļas parametri nav mainījušies, tādēļ kleitiņu pasūtīju, vadoties pēc krūšu apkārtmēra. Kleitiņa ilgi stāvēja neuzmērīta, jo domāju, ka ar lielu punci jau nu gan nederēs. Bet vienu dienu tomēr nolēmu – jāpamēra! Liels bija mans pārsteigums, kad, paceļot augstāk vidukļa līniju, es ļoti labi kleitā “ielīdu”. Nu tad – ir pirmie iespaidi, ar kuriem dalos!

Tā kā kleitu esmu tikai uzmērījusi un nav bijusi vajadzība kaut kur uzvilkt uz ilgāku laiku, tad, iespējams, atsauksme nebūs līdz galam objektīva. Taču pirmie iespaidi – viegla, gaisīga. Lai gan sastāvs sintētisks (97% poliesters, 3% elastāns), šķiet, ka arī karstā laikā nevajadzētu būt problēmām ar papildus svīšanas sajūtu. No iekšpuses audumam piemīt sudrabains spīdums. No mīnusiem, kurus ievēroju – iespējams, būs nedaudz problēmas ar burzīšanos. Tā kā audums ir ļoti smalks, iespējams, kādreiz var nejauši izraut kādu diegu, ja gadīsies kaut kur aizķert audumu.

Kleitiņai ir kupla svārku daļa ar ielocēm un pieguļoša augšdaļa. Uz muguras – pagarš rāvējslēdzējs, kurš sniedzas līdz pat viduklim. Šāds kleitiņas modelis pieejams 2 toņos – tumši zilā un mentola tonī ar ziedu un ģeometrisku apdruku. Kleitiņai nav oderes, bet arī cauri nekas lieks nespīd. Domāju, ka ļoti labi šī kleitiņa varētu izskatīties ar smalku jostiņu, kuras komplektā gan nav.

Kopumā vērtējot kvalitāti – ļoti laba. Visas vīles apstrādātas akurāti. Domāju, ka kleitas cena noteikti atbilst kvalitātei. Ja man iepriekš likās, ka Faberlic kleitas ir dārgas, tad pēc pamatīgākas cenu izpētes veikalos un internetā secināju, ka tas tā nav. Laba kleita tā arī maksā – no 20 līdz 30 + eiro. Internetā pat apšaubāmas kvalitātes kleitas no Ķīnas tiek tirgotas diezgan dārgi. Kvalitatīvu kleitu lētāk sanāk tikai sašūt pašai (ne pie šuvējas, bet tiešām pašai). Zinu, jo reizēm, kaut neprofesionāli, bet mēdzu pati sev kaut ko šūt. Tad sanāk maksāt tikai par materiālu, kuru, piemēram, Abakhan veikalos uz svaru var nopirkt diezgan lēti. (Nupat uzšuvu sev garu kleitu no Abakhan veikalā pirkta auduma, un tā man izmaksāja nepilnus 10 eiro).

Nedaudz par kleitas garumu… Esmu 1.60 m gara, ņēmu pēc Faberlic tabulas 46.izmēra kleitu, un kleitas garums ir zem ceļgala. Iespējams, nedaudz būs jāsaīsina. Faberlic kleitām ir tā – jo izmērs lielāks, jo kleitas garums lielāks. Taču vidēji kleitas garums ir tā ap ceļgalu, kas man šķiet vislabākais garums tieši man.

Meitenes – pirkt var! Noteikti kādreiz pasūtīšu vēl kādu citu modeli, jo sievietei jau kleitu nekad nevar būt par daudz! Tā kā kompānija Faberlic apģērbu ražošanā ir uzņēmusi “apgriezienus”, tad tiek solīts, ka šis virziens arī nākotnē tiks attīstīts un būs jaunas kolekcijas. Būšot apģērbi arī vīriešiem. Rudenī arī bērnu apģērbu kolekciju papildinās apģērbi, kuri atbilst skolas formām. Katrā ziņā – attīstība šajā virzienā notiek straujos tempos, un tas priecē!

Iepazīties ar šobrīd pieejamajiem Faberlic apģērbiem var TE

Ja vēlies kļūt par priviliģēto pircēju vai konsultantu, reģistrējies TE

 

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr