Par Faberlic

Nenosaukta prezentācija (15)

Faberlic – lielākā Krievijas kompānija tiešās pārdošanas tirgū, unikālas, patentētas skābekļa kosmētikas ražotājs, kas nogādā skābekli ādas dziļākajos slāņos. Faberlic sortimentā ietilpst pilna līdzekļu gamma, kas paredzēti ādas un matu kopšanai, ekskluzīva franču parfimērija, dekoratīvā kosmētika, produkti mājoklim un veselībai, apģērbi visai ģimenei, apakšveļa.

2003. gadā Kompānija izgāja starptautiskajā tirgū, tagad Faberlic pārstāvniecības atvērtas 24 pasaules valstīs. Vairāk nekā 600 tūkstoši Konsultantu sadarbojas ar mums Eiropā un Āzijā. Apmēram 5 miljoni patērētāju katru dienu ar lielāko prieku lieto Faberlic produkciju!

Kompānija izlaiž vairāk nekā 1000 produkcijas nosaukumus, tai ir 30 patenti, kā arī tā ietilpst “Top-100 kosmētikas kompāniju” sarakstā.

Faberlic ir ekoloģiskās organizācijas “EKA” sponsors, kura realizē programmas “Zaļās pilsētas” un “Vairāk skābekļa!”. Pateicoties šīm programmām, Krievijas teritorijā ir iestādīti vairāk nekā 7 miljoni koku.

Ražošana

Fabrika Maskavā, kas pieder Faberlic Kompānijai, – tie ir vairāk nekā 35 tūkstoši kvadrātmetri, kas aprīkoti ar pašām jaunākajām tehnoloģijām.

Faberlic ražotne, kas balstīta uz Eiropas kvalitātes standartiem, aprīkota ar pašām modernākajām un videi draudzīgām iekārtām, automātiskām kosmētikas produkcijas ražošanas, fasēšanas un iepakošanas līnijām. Ražošanas platības potenciālās jaudas un mēroga ziņā Faberlic fabrika ietilpst lielāko Krievijas kosmētikas uzņēmumu sarakstā.

PIEVIENOTIES FABERLIC

KO TEV VĒL  BŪTU INTERESANTI ZINĀT PAR FABERLIC?

Faberlic – fast fashion kompānija.  Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka kompānijas katalogos tiek piedāvāts viss pats modernākais un aktuālākais: apģērbu kolekcijas, kosmētika un parfimērija. Piemēram, ja uz konkrētu brīdi modē ir kleitas ar lielu ziedu apdruku, tad tādas kleitas Tu atradīsi arī Faberlic piedāvājumā. Ja modē būs zelta krāsa vai bordo lūpukrāsas tonis, arī tas noteikti būs iekļauts Faberlic piedāvājumā. Faberlic saviem klientiem piedāvā arī unikālas kolekcijas, kuras radītas koloborācijās ar pazīstamiem dizaineriem (piemēram, Valentīns Judaškins, Aļona Ahmaduļina).

Zemas cenas augstas kvalitātes precēm – tas ir rezultāts ilggadējām kompānijas labajām attiecībām ar izejvielu un iepakojumu piegādātājiem, kuri ir novērtējuši pozitīvo partnerību ar kompāniju Faberlic. Uz cenu pozitīvu ietekmi atstāj arī fakts, ka kompānijas produkcija netiek pārdota vairumtirdzniecībā. Faberlic ir kompānija, kura savu produkciju realizē ar tiešās pārdošanas metodi, līdz ar to šāds pārdošanas veids izslēdz vairākkārtējus uzcenojumus produkcijai.  Gala cenā nav iekļauta vairumtirgotāju peļņa un veikalu tīklu uzcenojums.

Kompānija Faberlic piedāvā ļoti plašu sortimentu visai ģimenei. Kompānijas piedāvājumā – vairāk nekā 15 preču kategorijas. Pozitīvs ir arī fakts, ka gadā saviem patērētājiem Faberlic piedāvā aptuveni 1000 dažādus produkcijas jaunumus. Katrā katalogā – vairāk nekā 1100 produkti.

Lielākā daļa kompānijas produktu – unikāli. Tikai mūsu kompānijā var iegādāties skābekļa kosmētiku un līdzekļus mutes dobuma kopšanai ar skābekļa kompleksu – perftorogļūdeņraža emulsiju – sastāvā. Šim kompleksam piemīt spēja “novadīt” skābekli ādas dziļākajos slāņos. Šo kompānijas produkciju aizsargā 34 patenti.

Faberlic – tie ir jau gatavi risinājumi. Vēlies izskatīties stilīgi?  Kompānijas piedāvājumā ir viss, lai Tu varētu radīt veselu tēlu, lai Tu varētu rūpēties par sava mājokļa tīrību utt. Mājokļa kosmētika ir maksimāli piemērota tam, lai Tev būtu iespēja padarīt mājas soli bez lielas piepūles! Piemēram, veļas pulveris ir koncentrāts, līdz ar to sanāks ietaupīt budžetu un nebūs arī jānes no veikala smags veļas pulvera iepakojums; vannas  tīrīšanas līdzeklis – saudzīgs Tavai roku ādai un apkārtējai videi, bet efektīvs savā pamatuzdevumā – padarīt Tavu vannu mirdzoši tīru.  Tev tikai atliks dzīvot skaisti, jo par tīrību parūpēsies Faberlic!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sveiki manā Faberlic pasaulē!