KOMPĀNIJA FABERLIC RADĪJUSI PIRMO APĢĒRBU KOLEKCIJU JAUNDZIMUŠAJIEM

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Pirmo reizi kompānija Faberlic savā produkcijas katalogā klientiem piedāvā apģērbus jaundzimušajiem un mazuļiem līdz 2 gadu vecumam.

“Visi modeļi ir šūti no augstas kvalitātes mīkstas kokvilnas auduma. Lai apģērbi būtu īpaši patīkami no iekšpuses, mēs izmantojām īpašu tehnoloģiju – t.s., brashing. Auduma šķiedras tiek apstrādātas ar birstēm un kļūst pūkainas,” – stāsta kompānijas pārstāvji.

Visa kolekcija ir sadalīta divās daļās: meitenītēm un puisīšiem. Katalogā, protams, ir arī modeļi, kuri piemēroti abu dzimumu mazuļiem. Kolekcijas apģērbi radīti maigos toņos – maigi bēšs, brūns, zaļš. Apģērbus rotā dzīvnieku tēmas apdruka un izšuvumi.

Kompānija mazuļiem ir radījusi ne tikai apģērbus, bet arī konvertiņus, ceļojumu spilvenus un pledus. Turpmākajos katalogos parādīsies arī rotaļlietas, dvieļi un aksesuāri mazuļu pirmajam piebarojumam.

Atgādinām, ka kompānija Faberlic šobrīd ļoti aktīvi attīsta tieši fashion jeb modes tirgus segmentu. Pavisam nesen tika uzņemtas ekskluzīvas fotogrāfijas no jaunā kompānijas Faberlic un stilista Aleksandra Rogova sadarbības projekta.

“Mēs pozicionējam sevi kā fast fashion. Jau veselu gadu mums ir devīze “Jauns. Moderns. Tev”. Mūsu šī brīža galvenais uzdevums – nostiprināt pozīciju, ka mūsu kompānija ir patiešām moderna un stilīga,” – teic Faberlic pārdošanas direktore Jeļena Kaide.

Informācijas avots: www.fashionunited.ru

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr