Kolosāls efekts, jeb… kā es sāku lietot serumu sejas ādas kopšanai

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

SerumsLaikam jau vēl ilgi nebūtu pamēģinājusi “iziet no ierastajiem rāmjiem” sejas ādas kopšanā, ja pēdējā Faberlic katalogā nebūtu vilinošs piedāvājums serumam no “Air Stream” līnijas.

Proti, šis serums bija viens no kataloga izdevīgajiem piedāvājumiem, jeb bonusiem par pirkumiem uz noteiktu summu. Tam bija kolosāla cena – tikai nedaudz vairāk, nekā 2 eiro (turklāt, man kā kompānijas konsultantei, vēl no šīs cenas mīnus 20%). Tā nu pirmo reizi mūžā sāku lutināt sejas ādu ar ko vairāk, nekā tikai sejas krēmu un sejas masku.

Pirmais, ko vēlos uzrakstīt par šo produktu, – esmu sajūsmā! Sejas āda jau pēc pāris lietošanas reizēm palika veselīgāka, gludāka un mitrināta.

Kā es lietoju serumu? Ierastajam sejas krēmam no rīta un vakarā piepilinu pa 3-4 pilieniem šī seruma un masējošām kustībām uzklāju uz sejas.  Sajūtu līmenī pēc uzklāšanas – samtains maigums, vieglums, svaigums… Serumam gandrīz nav nekāda aromāta. Nedaudz liekas, ka ir eļļaina konsistence, bet, uzklājot uz ādas, šī sajūta pilnībā pazūd. Labi iesūcas ādā. Uzreiz var klāt meikapu. Pamanīju arī to, ka ļoti gludi klājas tonālais krēms, ja esmu iepriekš lietojusi šo serumu. Tā kā serums ādu lieliski izlīdzina, reizēm pietiek tikai ar pūderi, tonālo krēmu nemaz negribas …

Tā nu turpmāk vienmēr lietošu arī serumu!

Iesaku bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem! Meitenes – nenožēlosiet!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr