Ko darīt māmiņai dekrēta atvaļinājumā, lai vairotu ģimenes labklājību?

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Esmu mamma diviem bērniem. Meita jau ir skolniece un mācās 2.klasē, bet dēliņam tieši šodien, kad rakstu šo ziņu, aprit pusotrs gadiņš… Un esmu nolēmusi padalīties savā pieredzē par vienu no daudzajiem veidiem – ko darīt māmiņai brīžos, kad mazulis snauž diendusu tā, lai šīm darbībām būtu tālejošas pozitīvas sekas un nākotnē vairāk finansiālo iespēju.

Interesants fakts – kad pirms 8 gadiem beidzās dekrēta atvaļinājums ar pirmo bērnu, es piereģistrējos kompānijā Faberlic ar domu, ka būšu vienkārši konsultants, kurš pirks sev un savām kolēģēm. Drīz vien sapratu, ka pastāv arī iespēja veidot savu pārdošanas komandu un tādā veidā sākotnēji saņemt no kompānijas lielākas atlaides produkcijai, vēlāk – reģistrēt savu darbību valsts noteiktajā kārtībā, no tās maksāt nodokļus un pelnīt reālu algu bankas kontā. Jāatzīst, ka šī doma man vairāk patika, nekā reāli kaut ko darīju lietas labā. Daudz mācījos, ložņājot pa Krievijas konsultantu mājaslapām, skatījos video youtube kanālā… Bet necik tālu netiku. Izveidoju šo blogu, sava prieka pēc rakstīju. Reizi pa reizei manā komandā piereģistrējās pa kādam pircējam vai konsultantam. Tā nu ilgus gadus es lēni “augu”. Jā, saņēmu nelielas atlaides. Uzticīgi katru periodu iegādājos kompānijas produkciju.

Visu izmainīja dekrēta atvaļinājums ar otru mazuli… Uz šo brīdi es jau biju uzkrājusi lielu bagāžu ar zināšanām, zināju, kā un ko vajag darīt, un man jau bija mērķis – ko darīt. Es gribēju izveidot spēcīgu pārdošanas komandu un saņemt lielas atlaides produkcijai.  Kolīdz sāku aktīvi rosīties (regulāri rakstīt blogā, veidot biznesa lapu facebook u.c.), pie manis sāka arvien biežāk reģistrēties cilvēki, kuri vēlas iepirkties kompānijā Faberlic.

Dekrēta atvaļinājums beidzies… Uz šo brīdi esmu straujā ceļā uz jaunu līmeni. Rezultāti pat ļoti iepriecina – jau kādu laiciņu varu iepirkties Faberlic un par savu pirkumu saņemt ievērojamas atlaides. Citiem vārdiem sakot – sanāk daudzas lietas no Faberlic sortimenta saņemt gandrīz par brīvu. Ko tas nozīmē man, bibliotekārei, kurai alga šajā amatā ir ļoti niecīga? Tas nozīmē pamatīgus ietaupījumus uz ikdienā nepieciešamajām precēm (piemēram, veļas pulveris, veļas mīkstinātājs, ziepes, šampūni, zobu pastas, mājokļa uzkopšanas līdzekļi, dekoratīvā un kopjošā kosmētika un pat zeķubikses). Gluži vienkārši – šīs lietas es vairs nepērku lielveikalā, bet ar pamatīgām atlaidēm iegādājos kompānijā Faberlic. Turklāt – Faberlic par katru preci piešķir punktus “cash back”, kuri uzkrājas īpašā maciņā, un tos atkal var samainīt pret precēm, kuras man (un jebkuram aktīvam pircējam) pienākas pilnīgi par brīvu dāvanā par lojalitāti. Tas ir izdevīgi!

Tātad, lūdzu, māmiņas, te ir viena laba ideja – ko darīt tad, kad mazulis guļ diendusu, – veidot savu pārdošanas komandu! Jo aktīvāk strādāsim, jo vairāk atlaižu saņemsim. Un tad ar laiku pienāks arī diena, kad atlaides būs tik lielas, ka varēs nopelnīto pilnīgi legāli pārvērst naudā savā bankas kontā!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr