Klasiskais stils. Faberlic by Valentin Yudashkin.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Jaunajai apģērbu un aksesuāru kolekcijai raksturīga izsmalcināta elegance, kuru ekskluzīvi Faberlic zīmolam izveidojis pasaulslavenais modes mākslinieks Valentīns Judaškins. Šai kolekcijai viņš izvēlējās bagātīgas un sievišķīgas krāsas, radīja atpazīstamus gaisīgus siluetus, kā arī katram modelim pievienoja daļiņu no sava firmas stila. Sieviete, kura izstaro gaismu, – šādu svētku tēlu meklējiet Faberlic katalogā!

Kolekcijas pamatā ir kleitas: klasiskas un nedaudz draiskulīgas, ikdienas un vakara, košas un atturīgas. Biroja stilu dažādot palīdzēs augumam piegulošas kleitas no vienkrāsaina elastīga krepa, bet žakarda auduma kleita ar dizainera veidotu ornamentu un greznie modeļi no tilla, brokāta vai mežģīnēm – tas ir lieliski piemērots risinājums iziešanai sabiedrībā vai Jaungada naktij.

Lietišķā stila cienītājām piedāvājam uzreiz trīs bikšu kostīmus. Žakarda audums un samts piešķir pamatgarderobes modeļiem īpašu greznību: elegance apvienota ar mirdzumu, bet atturīgs griezums – ar bagātīgu faktūru. Universālie toņi lieliski izceļ brokāta, lureksa, mežģīņu un tilla audumu mirdzumu.

Protams, ziemas kolekcijā ir iekļautas virsdrēbes! Šajā kolekcijā siltinātās virsjakas izgatavotas no melnas krāsas samta un žilbinoša žakarda auduma. Apjomīgie mēteļi sasildīs aukstā laikā un iepriecinās ar dzirkstošu perlamutra mirdzumu. Savukārt puskažoki no eko kažokādas kļūs par modernu, praktisku un ētisku stilīgas dāmas izvēli.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr