Karaliskā “sviestmaize”. Sērijas Aqua Kislorod krēmi.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Šis būs raksts par sērijas Aqua Kislorod krēmu “sirdi” – “trīskāršo emulsiju”.

Vai kādreiz esat sev uzdevuši jautājumu – kas ir kosmētiskais krēms? Patiesībā – viss ir vienkārši.  Standratkrēms – eļļas pildieni ūdens pilienos vai otrādi.  Pirmajā gadījumā krēms ir vieglas konsistences, ātri iesūcas ādā (tā ir ražoti lielākā daļa krēmu).  Otrajā gadījumā līdzeklis ir daudz taukaināks (piemēram, barojošs nakts krēms).  Liekas – ko tur daudz, izvēlies starp diviem! Bet patiesībā…

Sērijas Aqua Kislorod krēmi ražoti pēc trīskāršās emulsijas tehnoloģijas. Izveidojas savdabīga “sviestmaize” – “ūdens-eļļa-ūdens”.  T.i. eļļas pilieni, kuri atrodas ūdenī, turklāt eļļas pilienu iekšpusē arī ir ūdens fāze. “Iekšējā” un “ārējā” ūdenī atrodas ūdenī šķīstoši ingredienti un Faberlic firmas komplekss Aquaftem. Un ko labu tas dod?

Pirmkārt, pakāpenisku aktīvo vielu atbrīvošanos visās trijās fāzēs – tātad, arī krēma efekts turpināsie daudz ilgāk, arī aktīvie komponenti ādā iesūksies dziļāk. Otrkārt, sastāvs “ūdens-eļļa-ūdens” ir radniecīgāks ādas lipīdiem.  Parasto krēmu uzsmērējam, tas iesūcas ādā un uz ādas rada plānu plēvīti. Pēc tam krēmam ir tikai aizsargfunkcija, vērtīgās vielas dziļāk ādā vairs neiekļūst. Taču sērijas Aqua Kislorod krēms “strādā”, kamēr to nomazgā. Treškārt, emulsija “ūdens-elļa-ūdens” labāk pasargā aktīvos komponentus no bojāejas gaisa ietekmē. T.i., ūdenī šķistošie un eļļā šķistošie komponenti sadalīti pa dažādām krēma fāzēm un nesaskaras cits ar citu līdz par krēma uzklāšanai uz ādas.  Līdz ar to šāds krēms labāk tiek galā ar saviem uzdevumiem.

Trīskāršā emulsija acumirklī mitrina ādu, un mitrināšanas efkets ilgst 5 reizes ilgāk, nekā lietojot parasto krēmu. Emulsija aizsargā ādu arī no ūdens zudumiem (izžūšanas).

Tas ir inovatīvs izgudrojums – Apvienotās kompānijas Faberlic un Croda (vienas no vadošajām pasaules kosmētiskajām laboratorijām) kopdarbs.

Avots: “Strana Faberlic”, 2012. gada marts, Nr. 36, 11. lpp.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr