Kā var nopelnīt kompānijā FABERLIC?

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Portrait of cute young business womanSākšu ar to, ka nopelnīt var gan ļoti daudz, gan nenopelnīt gandrīz nemaz. Kā jau tirdzniecībā… Viss atkarīgs no tā, cik pats vari un vēlies darboties un kā proti mijiedarboties ar citiem, viņiem neko neuzspiežot. Tas, manuprāt, ir pats galvenais veiksmes nosacījums – neko neuzspiest citiem. Otra lieta, kura ietekmē peļņas rezultātus, – Tev ir “jāmīl” tas, ko dari. Tad veiksies daudz labāk.

Manuprāt, vēl ir ļoti svarīgi saprast, ka, tikko reģistrējoties un sākot darboties, uz milzīgu peļņu nevajadzētu ieciklēties. Vispirms vajag “iemīlēt un iepazīt” produkciju, un tikai tad, kad Tu zini vismaz kaut ko par produkciju, vari sākt nodarboties ar aktīvāku preces piedāvāšanu klientam. Tas ir ļoti būtiski – zināt, ko Tu pārdod. Sirsnīgi iesaku arī mācīties – klausīties vebinārus, lasīt produkcijas aprakstus un arī citu cilvēku atsauksmes.  Pat, ja Tu kaut ko neesi mēģinājusi pati, tas nenozīmē, ka nevari šo preci pārdot, ja ir pircējs. Tev vienkārši jāprot par produktu pastāstīt “minimums” – bez “lieka ūdens” un uzspēlētas produkta lielīšanas (jo Tu taču vari lielīt tikai to, kas ir iepaticies un ko pamēģināji  personīgi). Klients patiešām novērtēs godīgumu! Turklāt – iespējams, pēc produkta izmēģināšanas Tavā kā pārdevējas kontā “ieskaitīs” pozitīvu atsauksmi par šo produktu, kuru tālāk varēsi minēt, šo preci pārdodot citiem klientiem. Cilvēkiem ļoti nepatīk t.s. “agresīvais mārketings”, kad viņiem kāds cenšas uzspiest iegādāties kādu preci vai pakalpojumu. Tāpēc, lūdzu, mīļās esošās un topošās Faberlic konsultantes – nekad nevienam neko neuzspiediet!!! Cilvēkam pašam “jānonāk” līdz sajūtai, ka viņam šo produktu vajag!

Garas apceres par mārketingu manā izpratnē… Taču man šoreiz to ļoti gribējās uzrakstīt, pirms pievēršos veidiem, kā kompānijā Faberlic var nopelnīt.

Tātad – kā var nopelnīt kompānijā FABERLIC?

1. Pirmkārt – kļūstot par t.s. “priviliģēto pircēju” un pasūtot kompānijā preces  sev un savai ģimenei! Tādā veidā Tu vari ietaupīt ap 20 % no cenas, par kādu preces tiek pārdotas katalogā. Piekritīsi taču – mēs katrs ikdienā tīram zobus, mazgājamies, mazgājam veļu, traukus un uzkopjam dzīvesvietu… Uz šo brīdi kompānija Faberlic vairs nav tikai kosmētikas kompānija – tās sortiments ir ļoti plašs (sākot ar kosmētiku Tev un beidzot ar kosmētiku Tavam mājoklim). Ļoti kvalitatīvi ir kompānijas bērnu apģērbi, apakšveļa, zeķubikses… Reģistrējoties kompānijā kā priviliģētais pircējs, Tu iegūsti iespēju to visu pirkt ar 20 % atlaidi un iespēju piedalīties dažādās izdevīgās akcijās. (Piemēram, tikko 11.kampaņā visiem konsultantiem un priviliģētajiem pircējiem, veicot pasūtījumu vismaz par 25 EUR, kompānija atgrieza 10 līdz 15 % no šīs summas. Patīkami taču! Turklāt- tas nāk klāt pie šī 20 % ietaupījuma!). Esot priviliģētajam pircējam, Tev nav obligāti kādam jārāda katalogs un jāpārdod! (Lai gan arī to Tu drīksti darīt, esot pircējs.) Arī pasūtījumi nav obligāti jāveic katru periodu. Galvenais – vismaz reizi pusgadā, lai sistēma automātiski neizdzēš reģistrāciju.

2. Tu vari būt konsultants, pārdot preces citiem un nopelnīt starpību starp kataloga un noliktavas cenu – no 20 līdz pat 35 % . Turklāt – Tu vari piedalīties dažādās vērtīgās akcijās un noliktavas izpārdošanās (tās bieži vien netiek atspoguļotas katalogā, bet ir pieejamas, tikai veicot pasūtījumu).

3. Tu vari ne tikai pārdot preces citiem un lietot pati, bet veidot savu pārdošanas komandu, piesaistot jaunus priviliģētos pircējus un konsultantus. Šādā gadījumā Tu saņem visas iepriekš minētās privilēģijas + procentus no pārdošanas grupas veidotā preču apgrozījuma. Šie procenti ir – no 3 līdz pat 23 .  Lai saņemtu 23 %, ir jāsasniedz kvalifikācija “direktors” ar personīgās grupas pārdošanas apjomu – 3000 punkti. Tas nav vienkārši, taču nav arī neiespējami! Sasniedzot direktora līmeni, automātiski ir iespējas saņemt dažādus bonusus:

  • Kvalifikācijas bonusi;
  • Direktora bonusi;
  • Stabilitātes bonuss;
  • Maternitātes bonuss;
  • Adopcijas bonuss;
  • Bonuss par ātru startu;
  • Attīstības bonuss.

Diemžēl, pagaidām es neesmu direktore, bet tikai konsultante, kuras pārdošanas grupas aktivitāte mērāma no 3 līdz 6 %, taču par to nesatraucos! Galvenais, ka man ir prieks, darbojoties Faberlic – lietoju labu un kvalitatīvu produkciju, piedāvāju katalogu tuvākajā redzeslokā esošajiem cilvēkiem (nekad neko neuzspiežot!) un ik pa laikam savā komandā reģistrēju kādu jaunu konsultantu vai priviliģēto pircēju, kuri pie manis “atnāk paši” (neko nekad nevienam neuzspiežu)! Tā kā darbojos tikai internetā, tad pie manis šie cilvēki tā arī “atnāk” – caur internetu. Ļoti daudz sava brīvā laika veltu tieši mācībām – klausos vebinārus, lasu atsauksme spar produkciju, kā arī citu konsultantu un līderu blogus. Ļoti patīk video atsauksmes un veiksmes stāsti vietnē youtube.com.

Faberlic ir mans vaļasprieks, kuram atvēlu tik laika, cik man tā ir ārpus mana algotā 40 stundu nedēļas darba. Jā, daru tik, cik pati varu un vēlos savā brīvajā laikā, un man tā ir labi! Ja gribi sev tādu vaļasprieku, priecāšos Tevi redzēt savā komandā!

REĢISTRĀCIJAS SAITE

 

 

 

 

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr