Kā nesabojāt jaunus apģērbus? Rekomendācijas apģērbu kopšanā.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Pārbaudi auduma krāsas noturību!
Atrodi apģērbā apslēptu vietu (josta, kabatas, vīles) un šajā vietā izmēģini pamazgāt ar pulveri vai traipu tīrīšanas līdzekli. Vai ūdens iekrāsojas? Ja jā, nostiprini auduma krāsu ar pulveri krāsainiem apģērbiem vai ar parastu galda etiķi – paturi šajā ūdens maisījumā apģērbu pirms pirmās mazgāšanas.

Izlasi ražotāja rekomendācijas!
Tajās parasti ir informācija par visu- par mazgāšanu, gludināšanu, žāvēšanu un ķīmisko tīrīšanu. Iespēju robežās saglabā apģērbu etiķetes ar informāciju par šī apģērba kopšanu!

Lieto veļas kondicionieri jau pirmajā mazgāšanas reizē!
Negaidi, kamēr apģērbs mainīs krāsu! Kondicionieris-balzams palīdzēs saglabāt apģērba krāsas spilgtumu un apģērba šķiedras- stipras. Izmēģini konkrētai auduma krāsai paredzētu veļas kondicionieri!

Uzglabā apģērbu pareizi!
Plānas un blūzes glabā pakarinātas uz pakaramā. Trikotāžu – salocītā veidā, taču tā, lai tā neatrodas zem citiem, smagākiem apģērbiem un lietām, jotad vēlāk būs grūti izgludināt locījuma vietas.

Sagatavo apģērbus mazgāšanai!
Nemazgā vējjakas un jakas atvērtā veidā – aizver rāvējslēdzējus un pat pogas. Apģērbus izgriez uz kreiso pusi. Delikātu audumu apģērba un apakšveļas mazgāšanai noteikti lieto tam paredzēto maisiņu.

Faberlic līdzekļi apģērbu kopšanai

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr