Jaunais katalogs nāk ar jaunām pārmaiņām

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Faberlic katalogi vienmēr piedāvā dažādus pārsteigumus – labas akcijas, izdevīgus reģistrācijas noteikumus jaunajiem konsultantiem un priviliģētajiem pircējiem, kā arī katrā katalogā tiek piedāvāta virkne jaunu produktu. Taču šoreiz jaunumu ir vēl vairāk!

Kādu laiku testa režīmā darbojās atlīdzības sistēma “cashback”, taču, uzklausot pircēju un konsultantu rekomendācijas, tika nolemts atgriezties pie diferencētās atlaides – 20-26% apmērā. Šis tad nu ir katalogs, kurā atgriežas atlaides un “aiziet” cashback.

Jau trešo periodu kompānija ir dāsna pret jaunajiem pircējiem un konsultantiem – proti, ja pirmais pasūtījums tiek noformēts vismaz par 36 EUR, puse (t.i., 18 EUR) mīnusojas nost pirms pasūtījuma apmaksas. Tātad – par veseliem 18 EUR jaunais pircējs vai konsultants var iegādāties produkciju sev. Tikai šajā ktalogā – papildus bonuss! Ja pasūtījuma summa ir vismaz 45 EUR, papildus 18 EUR atlaidei pircējs var izvēlēties sev dāvanā arī kādu no 4 aromātiem no “Sport Life” līnijas (2 sieviešu, 2 vīriešu).

Vēl neesi izmēģinājusi Faberlic? Tad ir īstais laiks pievienoties! ej.uz/PievienotiesFaberlic

 

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr