Jaunā apģērbu kolekcija “Vivat Romantica” – jau Faberlic katalogos!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Jaunajā kolekcijā iekļautas košas krāsas un maigi pustoņi, valdzinošas mežģīnes un koķetas lentītes, ērta trikotāža un puscaurspīdīgs šifons. Izveido stilīgus tēlus katru dienu! “Vivat, romantika!” – tie ir apģērbi, apavi un aksesuāri, kas palīdzēs izveidot elegantu tēlu.

Pavasara vēsmas sievietes garderobē – tie ir burvīgi ornamenti ampīra stilā, smalku mežģīņu un taisnu līniju kombinācija, satīna lentīšu apdare un ultramodernā sarkanā krāsa. Šīs kolekcijas divi galvenie modeļi – satīna trencis un new look stilā veidotā kleita ar kuplām piedurknēm izgatavoti valdzinoši sarkanīgos toņos. Pielaiko abus, lai saprastu, kurš tev vairāk piemērots: pašpārliecinātas biznesa lēdijas vai pasaku princeses tēls.

Meitenēm paredzētie jaunie modeļi būs lieliski piemēroti mazajām modes dāmām, kuras gatavas noticēt brīnumiem. Maigos rozā un ceriņkrāsas toņus mēs paņēmām no burvīgiem sapņiem, bet balto trusīti – no iemīļotās pasakas. Rotaļīgās bantītes palīdz mazajām koķetēm pievērst sev uzmanību. Mežģīņotajā jakā ar kapuci vai kleitā no stepēta trikotāžas auduma nebūs jābaidās no pavasara vēsuma!

Savukārt vīrieši pienācīgi novērtēs klasiskos polo kreklus ar apmalēm kontrastējošā tonī un aplikāciju, komfortablo jaku bomber stilā un praktisko džemperi gaiši pelēkā krāsā. Bet zēniem noteikti patiks siltinātā veste – apģērbs, kas noderēs jebkuros laika apstākļos.

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr