Izvēlies šoruden sarkano!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Šoruden visi sarkanā toņi ir gatavi spelēt pirmo vijoli Tavā garderobē! Sarkanais jebkuru tēlu spēj padarīt izsmalcinātu. Kā labāk kombinēt apģerbus sarkanā krāsā? Mācāmies kopā!

  1. Ja Tev ir sarkans mētelis vai jaka…

Sarkanas krāsas virsdrēbēs Tu izskatīsies spilgta katru dienu. Pievērs uzmanību, ka tik drosmīgas krāsas apģērbu vajag saskaņot ar kaut ko pavisam lakonisku – aksesuāriem un apaviem jābūt mierīgos bāzes toņos.

  1. Ja Tev ir sarkans kardigāns vai šalle…

Nevari saņemties uzģērbt košu tumši sarkanu apģērbu? Tad pamēģini papildināt ierasto bāzes komplektu ar sarkanu kardigānu vai šalli. Te labi derēs, piemēram, apjomīga adīta šalle vai kardigāns mierīgā bordo tonī. Šīs lietas var saskaņot ar jebko!

  1. Ja Tev ir sarkanas bikses vai svārki…

Sarkanas bikses un svārki ir kā radīti rudens pastaigām. Svārkus nēsā kopā ar vienmērīga toņa augšdaļu vai  blūzi ar apdruku, kurā ir kaut kas sarkans. Bikses izvēlies klasiskā piegriezumā vai šauras un augumam pieguļošas. Saskaņo bikses ar brīva modeļa blūzi vai apjomīgu džemperi neitrālā tonī.

  1. Ja Tev ir sarkans džemperis vai blūze…

Krekls, blūze vai džemperis koši sarkanā krāsā kļūs par spilgtu papildinājumu Tavam lietišķajam stilam. Piemēram, pieskaņo to ofisa kostīmam vai taisna piegriezuma klasiskiem svārkiem. Sarkans ļoti efektīvi saskan ar melnu, taču šāda kombinacija var šķist pārāk svinīga. Ja Tu arī tā uzskati, tad melna vietā izvēlies pelēku!

Raksts sagatavots pēc žurnālā “Лиза” 42/2017 publicētajiem materiāliem

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr