Izmēģināju Sengara līdzekli gaisa attīrīšanai “Monarda Plus”… Patīk!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

sengaraTiklīdz pamanīju, ka beidzot arī pie mums Faberlic katalogā sāk parādīties Sengara produkcija, man, protams, bija vēlme to iegādāties un izmēģināt, jo – viena lieta ir izlasīt produkta aprakstu un citu atsauksmes, pavisam cita – izmēģināt pašai! Tā nu decembra online katalogā ieraudzīju pirmos Sengara produktus, kuri vēl nebija pieejami kataloga drukātajā un flash versijā, un pasūtīju gēlu-spreju gaisa attīrīšanai “Monarda Plus” (art. 11153).

Uz brīdi, kad veicu pasūtījumu, es par šo produktu zināju visai maz – izlasīju tikai informāciju, kas bija pie preces apraksta. Vēlāk, kad beidzot saņēmu savu pasūtīto lietu un izmēģināju to, sāku interesēties par to plašāk un palasīt arī citu lietotāju atsauksmes. Lai gūtu personīgo pieredzi lietošanā, protams, bija jāpaiet zināmam laikam, tādēļ tikai pēc vairāku nedēļu lietošanas un informācijas vākšanas esmu gatava uzrakstīt par “Monarda Plus” kaut ko vairāk!

Tātad sākumā īss vērtējums, kuru turpmāk tekstā esmu gatava “izvērst”: MAN PATĪK!!! Bet – kāpēc patīk?

1. Līdzeklim piemīt viegls un “neuzbāzīgs” monardas auga aromāts, kurš dod telpā maigu aromātu.

2. Pa visu šo laiku, kopš regulāri telpās izsmidzinu šo līdzekli, mēs neviens neesam slimojuši ne ar kādām sezonālajām slimībām -tostarp, iesnām. Iespējams, ka tā ir tikai sagadīšanās…:)

3. Līdzeklis neitralizē telpās dažādas smakas. Arī labs bonuss!

4. Ne mazāk svarīgi – līdzeklis iepildīt ļoti ērti lietojamā plastmasas flakonā ar ērtu dozatoru, kurš plašā spektrā līdzekli izsmidzina gaisā.

Tās ir manis pamanītās pozitīvās īpašības… Iespējams, laika gaitā radīsies vēl kāds pozitīvas (vai varbūt – arī ne tik pozitīvs) vērtejums…

Tagad nedaudz no tā, kas par šo līdzekli ir atrodams mājaslapā, katalogā un citur!

__________________________________________________________________

fresh-air-hear494Mums visiem ir zināms, ka gaisa tīrību dabā nodrošina dažādi augi. Tie gaisā izdala daudz sīku un “lidojošu” molekulu, kuras iedarbojas uz mikroorganismiem, neļauj izplatīties sēnītēm, tai skaitā – arī pelējuma sēnītei.

Tieši šis bioattīrīšanas mehānisms tiek izmantots arī gēlā-sprejā “Monarda Plus”.

Līdzekļa īpašības:

@ Dabiska gaisa attīrīšana no pelējuma sēnītes sporām un vīrusiem;

@ Atvieglo elpošanu un uzlabo pašsajūtu slēgtās telpās, īpaši telpās ar centrālo kondicionēšanas sistēmu;

@ Samazina elpceļu slimību iespējamību 2-3 reizes, bet slimniekiem slimības gaita noris daudz vieglākā formā un ātrākā tempā notiek atveseļošanās. Samazinās sarežģījumu risks;

@ Nostiprina dabīgo imunitāti, sniedz vispārēju tonizējošu efektu;

@ Mitrina gaisu un atvieglo elpošanu;

@ Uzlabo vispārējo pašsajūtu un noskaņojumu;

@ Nostiprina cilvēka organismu un elpošanas orgānu sistēmu.

Telpās, kuras apstrādātas ar šo līdzekli, gaiss ievērojami tīrāks kļūst jau pēc 10 minūtēm, savu iedarbības maksimumu sasniedzot pēc 5-6 stundām, taču tīrība saglabājas veselu diennaki, pateicoties fitoncīdiem, kuri ir ir viena no galvenajām ēteriso eļļu sastāvdaļām.

Līdzekļa formula satur paaugstinātu daudzumu monardas ēteriskās eļļas. Monardai piemīt pretsēnīšu, pretvīrusu, baktericīdās, imūnmodelējošās, antioksidantu, desensibilizējošās, pretparazītu, antikancerogēnās un adaptogēnās īpašības. Vairāk par to, kas ir monarda, pastāstīšu citreiz!monarda

“Monarda Plus” lieliski cīnās ar pelējuma sēnīti. Bieži vien tieši pelējums ir tas, kas izraisa dažādas alerģijas, nogurumu, depresiju, galvas sāpēs un veicina hroniskas saslimšanas. Pelējuma sēnītes sporas biezi atrodas apsildes un atvēsināšanas ierīcēs, drēbēs, mitrās griestu vietās, sienās, paklājos…

Klīniskie pētījumi

Gaisa attīrīšanai paredzētais izsmidzināmais gēls izgājis klīniskos pētījumus saistībā ar tā efektivitāti,  kas tika veikti Permas pilsētā FMBA federālajā valsts iestādē “Higiēnas un epidemioloģijas centrā nr.133”, laika posmā no 2009. gada 17. maija līdz 2009. gada 21. maijam.

Sienas, uz kurām atradās pelējuma kolonijas, tika apstrādātas 3 reizes dienā.
Uzklāšanas apjoms: 0,8 ml uz 1m2 telpas.

Rezultāts

  • Patogēno furaziozo pelējumu (dzelteno un balto) izskaušana.
  • КОЭ samazināšana un pilnīga viena kolonijas veida iznīcināšana pēc 5 dienu ilgas apstrādes.

 

Lietojiet līdzekli cīņai ar pelējumu uz virsmām

  • Kārtīgi apstrādāt inficēto virsmu ar izsmidzināmo gēlu „Monarda Plus”.
  • Rūpīgi noslaucīt virsmu ar sausu salveti (pēc tam lupatiņu ielikt maisiņā un izmest).
  • Apstrādāt virsmu atkārtoti un aizvērt telpu uz 2-3 stundām. Atkārtot 3-5 reizes.
  • Nodrošināt regulāru telpas vēdināšanu, padarīt „sausāku” gaisu.  
  • Atkārtot procedūru ne retāk kā 1 reizi mēnesī profilakses nolūkos.
  • Neapvienot virsmu apstrādi ar telpu mitro uzkopšanu! Apstrādāt var tikai sausu telpu!

Papildus ieteikumi saistībā ar lietošanu

1. Lietot izsmidzināmo gēlu “Monarda Plus” vīrusa un bakteriālo infekciju periodā. Apstrādājiet gaisu telpā ik pēc 3 stundām, 3 reizes nospiežot uz smidzinātāja, rēķinot uz 1 kv.m. un virzot strūklu uz augšu.

2. Periodiski apstrādājiet ledusskapja iekšpusi, jo sevišķi tos nodalījumus, kuros jūs uzglabājat dārzeņus, augļus, zivis, gaļu un piena produktus. Ne retāk kā vienu reizi nedēļā apstrādājiet skapjus, kuros tiek glabāti graudi un garšvielas. Periodiski apstrādājiet maizes kastes iekšpusi.

3.Iesakām apsmidzināt bērnu apģērbu un apavus pirms un pēc bērnu iestāžu apmeklēšanas.

4. Apavu iekšpuses virsmas profilaktiskai antimikrobu apstrādei jānotiek ne retāk kā vienu reizi nedēļā.

 Informācijas avots:

www.faberlic.com

Sengara produkcijas katalogs – ceļvedis 1-2013

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr