FITODEKS – dziļai organisma attīrīšanai

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Dziļās attīrīšanas kompleksam piemīt atsorbējoša un detoksicējoša iedarbība. Ļauj ātri, efektīvi un bez sāpēm atbrīvoties no šlakvielām un vielu apmaiņas produktiem. Pektīns un mikrokristāliskā celuloze izvada no organisma šlakus un tiksiskos apmaiņas produktus. Ananāss un lauru lapu, fenheļa, aronijas-melnaugļu pīlādžu ekstrakti veicina kaitīgo vielu izvadīšanu dabīgā ceļā, sniedz sāta sajūtu un normalizē uztura režīmu.

FITODEKS sastāv no šķīstošiem un nešķīstošiem komponentiem. Pēc attīrošā kompleksa lietošanas aktīvie šķīstošie komponenti uzsūcas un nokļūst organisma orgānos un audos. Attīrās aknas, nieres, asinsvadi, locītavas, tiek izvadītas šlakvielas, smago metālu sāļi, neitralizējas brīvie radikāļi, tiek izvadīti parmērīgie sāļu nogulsnējumi.

Nešķīstošie komponenti nokļūst zarnu traktā un palielinās 7-8 reizes, uzsūcot vielmaiņas blakusproduktus, šlakvielas, endoksīnus. Tie aktivizē kuņģa-zarnu trakta darbību un dabiskā veidā iznīcina kaitīgās vielas, rada sāta sajūtu un regulē uztura režīmu.

Sastāvs:

Šķīstošie komponenti: ananāsa koncentrāts, melnogu aroniju koncentrāts, fenheļa graudu sausais ekstrakts, sausais lauru lapu ekstrakts, šķīstošie pektīni.

Nešķīstošie komponenti: mikrokristāliskā celuloze, nešķīstošie pektīni.

Iepakojumā 12 paciņas pa 8 gramiem katra, paciņas saturs – pulverveida.

Lietošanas indikācijas:

FITODEKS ieteicams lietot, ja ir toksiski aknu bojājumi, hronisks hepatīts, aknu ciroze, holecistīts, žultsceļu un žultspūšļa diskinēzija.

Lietošana:

Paciņas saturu (8 mg) iemaisīt 150 ml piena, sulas vai ūdens. Var lietot arī sausā veidā, uzdzerot ūdeni. Rekomendējam lietot vienu iepakojumu uz nakti 1 mēnesi.

Var būt individuāla produkta kāda komponenta nepanesamība.

Produkts uzglabājams temperatūrā  20°С ±2°С un ne mitrākā gaisā kā 75% (tātad – sausā vietā, istabas temperatūrā).

Derīguma termiņš: 24 mēneši no izgatavošanas datuma.

Kods katalogā: 15311 (DV-01)


Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr