Faberlic dod dāvanas par pirmo pasūtījumu! Vai Tu to zināji?

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Kompānija Faberlic saviem jaunajiem konsultantiem un reģistrētajiem pircējiem dod dāvanas par pirmo pasūtījumu, ja tas ir noformēts par 35.99 eiro!

Katrā kataloga periodā dāvanas mainās, bet vienmēr tās ir ļoti vērtīgas. Šoreiz (no 11.02. līdz 24.02.) visi, kuri reģistrēsies un veiks savu pirmo pirkumu, dāvanā saņems jebkuru slavenā modes dizainera Valentīna Judaškina  aromātu pēc  izvēles.

Taču tas vēl nav viss! Jebkuram, kurš reģistrējas un sāk veikt pasūtījumus, paveras daudz citu izdevīgu akciju un piedāvājumu, piemēram, Starta programma, kuras ietvaros katru periodu var iegādāties vērtīgus produktu komplektus par ļoti zemu cenu.  Lojālajiem pircējiem ir iespēja piedalīties arī programmā “Faberlic klubs”, kuras vienīgais noteikums – iepirkties katru periodu. Šī programma paredz, ka visi punkti par pirkumiem uzkrājas un jau nākamajā periodā var tikt apmainīti pret dāvanām (dāvanu saraksts ir tiešām ļoti plašs – vairāki simti vienību par dažādu vērtību, sākot no paraudziņiem, beidzot ar aromātiem un somām).

Pevienojies Faberlic konsultantu un reģistrēto pircēju komandai!

 

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr