Faberlic apģērbi Latvijā atgriežas! Izmēģināju džemperi ar augsto apkakli!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Kādu laiku vairākās valstīs, tostarp Latvijā, nebija iespējas pasūtīt kompānijas Faberlic ražotos apģērbus. Taču pēc konsultantu un pircēju lūguma mums atkal šāda iespēja ir! Diemžēl, apģērbi netiks iekļauti kataloga drukātajā versijā, taču online katalogos būs!

Uzzinot patīkamo ziņu par apģērbu atgriešanos, tiklīdz bija iespēja apģērbus pasūtīt, manu uzmanību piesaistīja viskozes trikotāžas džemperīši ar augsto apkakli, bet īsajām piedurknēm. Diemžēl – no noliktavas ļoti ātri pazuda daudzi izmēri (īpaši – lielie). Ļoti vēlējos pasūtīt vairākus džemperīšus dažādās krāsās, taču arī mana salīdzinoši mazā (M (krievu 44.-46.)) izmēra daudziem toņiem vairs nebija. Tā nu tiku pie šī – tumši zilā!

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar savu pirkumu. Der lieliski! Uz tausti ļoti patīkams un mīksts. Plāns. Nesaburzās – gandrīz nesaburzās (pamanīju, ka minimālais burzījums ātri vien iztaisnojas, džemperi uzvelkot). Šī krāsa ir ļoti universāla, jo piestāvēs kombinēšanai ar daudziem manas garderobes apģērbiem.

Tā kā kompānija Faberlic ir atvērusi savu apģerbu ražotni Krievijā, Furmanovā, liela daļa apģērbu vairs netiek ražoti Ķīnā, bet Krievijā, un arī šis džemperītis nāk no Furmanovas ražotnes. Kvalitāte ir nevainojama – katra vīlīte nostrādāta perfekti, visi liekie diegu gali nogriezti vai noslēpti. Nebaidos apgalvot, ka kvalitāte augstā līmenī.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr