Faberlic apģērbi. Biežāk uzdotie jautājumi.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Apģērbu izvēlējos, vadoties pēc izmēru tabulas mājaslapā, bet izrādījās, ka apģērbs ir par mazu. Kāpēc? Kāda apģērbu izmēru tabula ir Faberlic kompānijai?

Faberlic apģērbiem vienmēr ir viena un tā pati izmēra noteikšanas tabula – balstoties uz auguma garumu 1.70 m. Kad jūs izvēlaties apģērbu sev, noteikti jāņem vērā šādas nianses:

1. Daudzas sievietes ir pieradušas nepareizi novērtēt savu izmēru. Nemelojiet sev! Ja parasti koķeti paziņojat apkārtējiem, ka nēsājat 44.izmēra apģērbus, tad, salīdzinot ar mūsu tabulu, bieži nākas sev atzīties, ka patiesībā būtu jānēsā 48.izmēra apģērbi!

2. Faberlic apģērbiem ir dažādi silueti – taisns, pieguļošs, brīvs. Turklāt – apģērbi ir šūti no dažādu veidu audumiem. Tas viss ir ļoti svarīgi. Katru reizi katalogā par konkrētiem apģērbiem ir detalizēts konkrētā modeļa apraksts. Protams, apģērba siluets ir ļoti atkarīgs no auduma elastības – tas ietekmē to, kā apģērbs piemērosies augumam (figūrai). Minēsim piemēru… Sieviete uzskata, ka viņai ir 46.izmērs, bet viņas parametri patiesībā ir uz 50.izmēru. Sieviete ir pieradusi iegādāties 46.izmēra trikotāžas apģērbus, kuri labi stiepjas. Taču, ja viņa iegādāsies šāda izmēra pieguļoša silueta vakarkleitu, kleita būs tik knapa, ka diez vai izdosies aiztaisīt rāvējslēdzēju. Ar kleitām, kurām ir brīvais piegriezums, ir pretēji – jūs varat iedomāties, ka kleita jums ir par lielu, lai gan tā ir konkrētā modeļa īpatnība. Brīvā silueta apģērbiem pat esam izdomājuši īpašu atzīmi katalogā “Ja vēlaties pieguļošāku siluetu, izvēlieties apģērbus ar šādu atzīmi par vienu izmēru mazākus”.

Kā pareizi noņemt mērus un noteikt savu apģērba izmēru?

Lai pareizi noteiktu savu apģērba izmēru, lietojiet Faberlic speciālo tabulu! Tajā ir visi nepieciešamie parametri. Taču vispirms nepieciešams noņemt precīzus mērus.

Krūšu apkārtmērs. Mēriet no priekšpuses, liekot mērlenti uz pašiem ķermeņa izvirzītākajiem punktiem.

Vidukļa apkārtmērs. To mēra horizontāli pa dabīgo vidukļa līniju.

Gurnu apkārtmērs. Mērlenti liek apkārt gurniem izvirzītākajos punktos.

Kā rūpēties par Faberlic kleitām?

Lai apģērbs jūs iepriecinātu pēc iespējas ilgāk, par to rūpēties vajag tikai tā, kā norādīts instrukcijā. Ja etiķetē rakstīts “īpaši saudzīga mazgāšana 30 grādu temperatūrā”, tas nozīmē, ka ūdenim ir jābūt aukstam un ūdens izspiešanas funkcijai veļasmašīnā jābūt atslēgtai. Protams, jāizvēlas arī atbilstoši veļas mazgāšanas līdzekļi. Arī te kompānijai Faberlic ir plašs sortiments, atliek vien izvēlēties pareizos!

Un kā ir ar bērnu apģērbiem?

Faberlic razo apģērbus zēniem un meitenēm, sākot no 98. izmēra līdz pat apģērbiem bērniem ar auguma garumu 170 cm. Lielākā daļa apģērbu tiek šūti no dabīgiem materiāliem. Virsdrēbes aprīkotas arī ar gaismu atstarojošiem elementiem, tās ir mitrumu un vēju necaurlaidīgas. Virsdrēbju apkakles daļā ierīkots aizsargs, lai bērns nejauši rāvējslēdzējā neierauj kakla ādu.  Ikdiena skolā vai bērnudārzā, sports, brīvais laiks vai svētki – Faberlic sortimentā vecāki var atrast savam bērnam piemērotu apģērbu jebkuram no šiem dzīves gadījumiem.

Materiāls tulkots no žurnāla “Faberlic Start” 2017.gada vasaras numura

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr