Esmu Faberlic konsultants… Kā veikt pasūtījumu?

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Tu esi nesen kļuvusi par Faberlic konsultantu… Tev noteikti vēl ir daudz neskaidrību. Viena no svarīgākajām lietām, kas jaunajam konsultantam jāzina – kā veikt savu pirmo pasūtījumu (kā veikt nākamos, jau zināsi, jo būs pieredze)?

Apskatīsimies visas darbības soli pa solim.

1. Vispirms Tev jāielogojas www.faberlic.com (izmanto datus, kurus Tev reģistrēšanās brīdī atsūtīja uz e-pastu un telefonu);

2. Pēc tam ej uz sadaļu “KABINETS”.

3. Izvēlies kreisajā pusē izvēli “PASŪTĪJUMI” – “JAUNS KONSULTANTA PASŪTĪJUMS”.

4. Aizpildi tabulu par piegādi. ( Lauki ar sarkanu zvaigznīti aizpildāmi obligāti). Spied “TURPINĀT”.

Vēlos piebilst, ka ir divas iespējas, kur vari saņemt preci: uz aģentu punktu, vai uz mājas/darba adresi. Ja pasūti uz aģentu punktu, piegāde būs bezmaksas, ja uz adresi – sākot no 0 Ls līdz 2.50 Ls (atkarībā no pasūtījuma summas).

5. Atveras lapa, kurā sāc veikt 1. soli – ievadi preču meklētājā preču kodus un skaitu. Tā, kamēr visas nepieciešamās preces ir pasūtītas.  Te var pievienot pasūtījumam arī maisiņus, kuros ielikt preci klientiem, katalogus, žurnālu “Strana Faberlic” u.c. Ja nezini preces kodu, piemēram, maisiņiem, tad meklētājā tā arī raksti “maisiņi” utt. Kad esi ievadījusi visasus preču kodus un visas preces ir pievienotas pasūtījumam, atkal spied “TĀLĀK”.

6. Sākas 2. solis – AKCIJAS PIEDĀVĀJUMI. Te Tu vari izvēlēties un pasūtījumam pievienot piedāvātās akcijas preces. Preces, kas katalogā atzīmētas kā akcijas preces, pasūtījumā iekļauj uzreiz pirmajā solī, jo akcijas cena pēc tam tām piemērosies automātiski. Kad esi izvēlējusies akcijas preces, obligāti jāpiespiež “PIELIETOT AKCIJAS PIEDĀVĀJUMUS”. Kad esi šajā sadaļā veikusi visas nepieciešamās darbības, spied “TĀLĀK”.

7. Pārejam automātiski pie 3. soļa – pasūtījuma apstiprināšana. Te vēl Tev ir iespēja kaut ko labot iepriekšējos soļos, ja saproti, ka kaut kas nav pareizi vai esi kaut ko aizmirsusi iekļaut pasūtījumā. Kad nospiedīsi “APSTIPRINĀT PASŪTĪJUMU”, vairs labot nevarēs neko. Ja viss ir kārtībā, spied “APSTIPRINĀT PASŪTĪJUMU” un pārej pie apmaksas.

Piezīmes:

* Produktus, kas ir ar akcijas cenu, pasūtījumā iekļauj uzreiz, akcijas cena pēc tam piemērojas automātiski.

* Produkti, kas nāks dāvanā, nav jāiekļauj pasūtījumā – dāvanas 2. solī tiks piedāvātas apstiprināšanai saraksta veidā.

* Pasūtot preces par noteiktu summu, produkti, kuri piedāvāti ar atlaidi, nav jāiekļauj pasūtījumā, tie jāizvēlas sadaļā “akcijas piedāvājumi” (2.solis).

* Visus bonusus pēc konsultantu programmām var izvēlēties sadaļā “akcijas piedāvājumi” – 2. solī pēc visu pasūtīto preču ievadīšanas.

TE var apskatīties pasūtījuma veikšanas pamācību no www.faberli.com.

Veiskmīgus pasūtījumus!

Attēls no www.bbresorces.org

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr