Ekonomē un pelni kopā ar Faberlic!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Kompānija FABERLIC ir liela tiešās tirdzniecības (MLM) kompānija, kura piedāvā vairāk nekā 1000 veidus produkcijas. Faberlic katalogā Jūs atradīsiet ne tikai kosmētiku, bet arī zeķubikses, sieviešu apakšveļu, bērnu apģērbus, uz dabīgām sastāvdaļām balstītus mājokļa uzkopšanas līdzekļus, veļas pulverus un kondicionierus, bakteriofāgu personīgās higiēnas līdzekļus Sengara, zupas un putras u.c. Faberlic produkciju katru dienu visā pasaulē lieto vairāk nekā 5 miljoni cilvēku.

Pievienojoties Faberlic, Jūs iegūsiet gan iespēju ar atlaidi pirkt produkciju sev un savai ģimenei, gan piedalīties dažādās izdevīgās akcijās, gan saņemt dāvanas pilnīgi par brīvu tikai par to vien, ka esat veikuši pasūtījumu (Uzkrājošā programma). Turklāt, reģistrējoties kompānijā Faberlic, Jums nav nevienam nekas jāpārdod, ja to nevēlaties! Jūs varat vienkārši būt priviliģētais pircējs un veikt pasūtījumu sev un savai ģimenei par 20 % lētāk, nekā pērkot pie cita konsultanta! Reģistrācija neuzliek nekādus pienākumus un mums nav arī reģistrēšanās un gada maksas. Ja tomēr vēlaties  ne tikai pirkt produkciju sev ar atlaidi, bet arī pārdot to citiem, jūs varat kļūt par konsultantu. Tad Jūs ne tikai varēsiet iegādāties preces sev ar atlaidi, bet arī nopelnīt starpību starp kataloga un noliktavas cenu (20-35% atkarībā no pasūtījuma summas) par precēm, kuras pie Jums iegādāsies citi (Jūsu klienti). Tiem, kuri vēlas nopelnīt vēl vairāk, kompānija Faberlic piedāvā iespēju veidot savu komandu (struktūru), kura sastāv no citiem priviliģētajiem pircējiem un konsultantiem un pelnīt arī no komandas (struktūras) pārdoto preču apjoma (peļņas procents atkarīgs no struktūras lieluma – sākot no 3 līdz pat 23 %).  Peļņa sākotnēji, kamēr neesat sasniedzis 12% līmeni, tiek izteikta kā atlaide produkcijai. Sasniedzot 12% līmeni, Jūs slēdzat ar kompāniju līgumu par algas izmaksu uz bankas kontu un kļūstat par nodokļu maksātāju.

Visiem konsultantiem un priviliģētajiem pircējiem, kuri veic regulārus pasūtījumus, ir iespēja piedalīties t.s. “Uzkrājošajā programmā”, kura paredz, ka punkti par veiktajiem pasūtījumiem uzkrājas “virtuālajā maciņā” un, veicot nākamo pasūtījumu, tos var iztērēt, izvēloties kādu dāvanu no īpaša saraksta. Minimālais punktu skaits, kurš nepieciešams, lai Jūs varētu izvēlēties kādu dāvanu, – 15. Nākamās punktu kategorijas – 25, 50, 100 utt. Jo vairāk uzkrāto punktu, jo vērtīgāku produktu varat izvēlēties dāvanā. Piemēram, lai dāvanā saņemtu micelāro ūdeni Prolixir, nepieciešams uzkrāt 25 punktus. Par 15 punktiem var izvēlēties, piemēram, roku krēmu, dušas želeju, šampūnu u.tml. Tas patiešām ir ļoti izdevīgi – saņemt dāvanas tikai par to vien, ka tiek veikts pasūtījums!

Iegūstamās priekšrocības:

  1. Bezmaksas reģistrēšanās, aizpildot anketu (anketa ir vienāda gan priviliģētajiem pircējiem, gan konsultantiem): https://faberlic.com/index.php?option=com_flform&idform=514&idperson=1000045348870
  2. Minimālais pasūtījums, lai reģistrācija tiktu saglabāta, – aptuveni 16 eiro reizi gadā.
  3. Pasūtījumi nav obligāti jāveic katru periodu!
  4. Mums nav nekādas reģistrēšanās un gada maksas!
  5. Nav nepieciešami Jūsu pases dati!
  6. Ja nevēlaties pārdot, tad nedariet to! Esiet vienkārši priviliģētais pircējs un pērciet sev ar atlaidēm, piedalieties akcijās, krājiet punktus un saņemiet dāvanas!
  7. Pēc reģistrācijas Jums tiek piešķirta saite jaunu priviliģēto pircēju un konsultantu reģistrācijai. Šo saiti varat reklamēt un reģistrēt savā komandā citus pircējus, par to no kompānijas saņemot atlaides un ar laiku – oficiālu algu bankas kontā. Arī tas nav obligāti – ja nevēlaties neko vairāk, kā iegādāties preces sev, Jūs šo saiti varat nelietot!

Ja šis piedāvājums ir uzrunājis, priecāšos redzēt Jūs savā komandā!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr