Daži noderīgi skaistumkopšanas triki

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

10405678_1033464403377952_1014791388555682332_nIevēro šos dažus vienkāršos padomus, un Tavs meikaps būs nevainojams visas dienas garumā. Turklāt -tie atvieglos arī Tavu ikdienu!

  1. Jebkuras lūpukrāsas noturību var viegli pārbaudīt ar parastas salvetes palīdzību: pieliec plānu salveti pie tikko uzkrāsotām lūpām un pa virsu salvetei uzklāj birstošo pūderi.
  2. Lai parastu acu zīmuli padarītu noturīgu, dažas sekundes zīmuļa uzasināto galu paturi zem sveces vai šķiltavu liesmas.
  3. Laka ar spīdumiņiem spēj reanimēt ne tik svaigu manikīru: uzklāj šo laku uz nagu galiem, kur parasti laka nolobās visātrāk, un manikīrs atkal kā jauns!
  4. Lai manikīrs vienmēr izdotos nevainojami un būtu viegli noņemt laku, kura “pārkāpusi naga robežas”, pirms lakas klāšanas uz kutikulas un ādas apkārt nagam uzklāj vazelīnu vai barojošu roku krēmu. Uz šīm vietām nejauši nokļuvusī laka pēc tam būs viegli noņemama.
  5. Kad ar vienu skropstu tušas kārtu šķiet par maz, bet bail no “pielikto skropstu” efekta, kad uzklāj vairākas tušas kārtas, pēc pirmās tušas kārtas uz skropstām uzklāj birstošo pūderi un tikai pēc tam – otru tušas kārtu.
  6. Lai mati mazāk spurotos un piņķerētos, žāvējot tos ar fēnu, dari to virzienā no augšas uz leju (matu galiņiem).
  7. Matējošas salvetes Tev palīdzēs dienas garumā iztikt bez meikapa uzlabošanas ar jaunu tonālā krēma slāni. Šo pašu uzdevumu lieliski veic arī burtnīcas dzēšlapa.
  8. Meikapa otas un sūklīši regulāri jāattīra ar dziļi attīrošu šampūnu. Tas Tev palīdzēs izvairīties no dažādiem sejas ādas iekaisumiem, ko var radīt netīras otiņas un sūkļi.
  9. Iegādājies lūpu spīdumu zeltainā tonī – tas jebkuru lūpu krāsas toni padarīs siltāku un būs noderīgs gan dienas, gan vakara meikapam.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr