Reģistrācija

FABERLIC ir starptautiska kompānija, kura ražo skābekļa kosmētiku, dekoratīvo kosmētiku, parfimēriju, kosmētiku mājoklim, apakšveļu, apģērbus un apavus visai ģimenei un pārdod preces ar tiešās pārdošanas metodi tīkla mārketinga (MLM – Multi Level Marketing) sistēmā.

Tu vari izvēlēties, vai vēlies būt tikai klients un iegādāties Faberlic produkciju pie sava konsultanta, vai priviliģētais pircējs, kurš pērk tikai sev ar 20-26 % atlaidi (atkarībā no pasūtījuma summas), vai konsultants, kurš ne tikai iegūst iespēju pirkt preces sev ar atlaidi, bet arī pārdod tās citiem ar tiešās tirdzniecības metodi, tādējādi gūstot papildienākumus līdz pat 26 % no pārdotās produkcijas kataloga cenas. Turklāt, kļūstot par konsultantu, pēc Tavas vēlēšanās paveras iespējas kompānijā veidot karjeru un nopelnīt vēl vairāk – sākot piesaistīt jaunus konsultantus un reģistrējot viņus savā komandā, konsultants kļūst par līderi un sāk gūt peļņu ne tikai no personīgajiem pārdevumiem, bet arī no savas personīgās grupas pārdotās produkcijas apjoma.

Pelnīt ar Faberlic ir viegli! Kļūsti par konsultantu un piedāvā saviem draugiem un paziņām Faberlic katalogu!

Sāc karjeru Faberlic kompānijā! Tu nopelnīsi daudz vairāk, ja uzaicināsi arī citus darboties kopā ar Tevi. Peļņa – līdz pat 23 % no Tavas struktūras pārdevumiem.

Svarīgi: Kamēr līderis tikai aug un atlīdzības procents nepārsniedz 12%, no kompānijas viņš saņem t.s. apjoma atlaidi produkcijai. Tiklīdz ir sasniegti 12%, ar kompāniju tiek noslēgts līgums par peļņas izmaksu bankas kontā, līdz ar to līderis reģistrē savu saimniecisko darbību un kļūst arī par nodokļu maksātāju.

Vai labs piedāvājums? Ja domā, ka jā, reģistrējies tūlīt!

ej.uz/PievienotiesFaberlic

Ja reģistrēsies šī kataloga periodā (no 25.11 līdz 08.12.) un noformēsi pasūtījumu vismaz par 35.99 EUR (kataloga cenās), kopā ar nākamā perioda pasūtījumu saņemsi dāvanā dekoratīvo kosmētiku no jaunās sērijas “Glam Team make up”.

Ir jautājumi? Droši raksti: zane@mansfaberlic.lv

1 komentārs par “Reģistrācija”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sveiki manā Faberlic pasaulē!