Biežāk uzdotie jautājumi

  1. Kas ir Faberlic?

Faberlic ir lielākā kompānija tiešās pārdošanas tirgū. Starp citām līdzīgām kompānijām unikāla ar to, ka Faberlic ražo patentētu skābekļa kosmētiku, kura no ādas virsējā slāņa  spēj nogādāt skābekli ādas dziļākajos slāņos.

Faberlic sortimentā ietilpst pilna līdzekļu gamma, kas paredzēti ādas un matu kopšanai, ekskluzīva franču parfimērija, dekoratīvā kosmētika, produkti mājoklim un veselībai, sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbi, apavi.

Kopumā kompānijai Faberlic pieder vairāk nekā 30 patenti. Faberlic ietilpst “TOP-100 kosmētikas kompāniju” sarakstā. Starptautiskajā tirgū kompānija darbojas kopš 2003.gada.

2.  Kā kļūt par Faberlic konsultantu? Kā kļūt par priviliģēto pircēju (vip pircēju)?

Tas patiešām ir ļoti vienkārši! Tev ir divas iespējas: aizpildi reģistrācijas anketu pati vai atstāj ziņas par sevi, un kompānijā Tevi reģistrēšu es!

REĢISTRĒTIES PATSTĀVĪGI

ATSTĀT INFORMĀCIJU REĢISTRĀCIJAI

3. No cik gadu vecuma var kļūt par konsultantu?

Reģistrēties Faberlic var katrs, kurš ir sasniedzis 16 gadu vecumu.

4. Ar ko atšķiras konsultants no priviliģētā jeb vip pircēja?

Reģistrēšanās ir identiska kā konsultantiem, tā priviliģētajiem pircējiem – tiek aizpildīta viena un tā pati reģistrācijas anketa. Atšķirība ir tikai tā, ka katrs pats pēc reģistrēšanās izlemj – kā darboties. Priviliģētie pircēji ir tie, kas kompānijas produkciju iegādājas paši sev un saviem tuviniekiem, saņemot 20% atlaidi (starpība starp kataloga un noliktavas cenu), bet konsultanti ne tikai pērk sev ar atlaidi, bet strādā arī ar katalogu, līdz ar to ne tikai ietaupa ģimenes budžetu, bet arī nopelna 20-35% no pārdotajām precēm. Tāpat jebkuram, ja vien vēlas, ir iespēja jebkurā brīdī kompānijā uzsākt biznesu, veidojot jaunu konsultantu un priviliģēto jeb vip pircēju tīklu un pelnīt oficiālu algu.

Reģistrēšanās Faberlic Tev neuzliek nekādus pienākumus – katrs pats sev nosaka, kā un cik daudz laika veltīt Faberlic. Te ir būtiski pieminēt, ka reģistrācijas, kuras netiek aktivizētas ar pirmo pasūtījumu 3 katalogu periodu laikā (viens katalogs darbojas 3, dažkārt – 2 nedēļas), sistēma automātiski dzēš, un, ja Tu izlem, ka tomēr vēlies iepirkties Faberlic, reģistrācija jāveic no jauna. Ja konsultants vai priviliģētais pircējs savu pirmo pasūtījumu ir veicis pirmo 3 periodu laikā un pēc tam zaudējis aktivitāti, reģistrācijas numurs ir aktīvs gadu,  kam atkal seko dzēšana.

Līdz ar to – mans ieteikums ir šāds: pēc reģistrācijas aktivizējiet savu reģistrācijas numuru pirmo 3 periodu laikā! Pēc tam sekojiet līdzi tam, lai gada laikā ir vismaz viens pasūtījumus.

5.  Kas notiek pēc reģistrēšanās?

Pēc reģistrēšanās Tev uz tālruni un uz epastu pienāks informācija ar reģistrācijas datiem – lietotāja numurs (konsultanta/priviliģētā pircēja reģistrācijas numurs) parole, tālruņa apstiprinājuma kods, kurš jāievada sistēmā, lai apstiprinātu Tavu tālruņa numuru turpmākai saziņai. Uz e-pasta adresi tiks izsūtīta ari saite e-pasta adreses apstiprināšanai.

Es, kā Tava darbaudzinātāja jeb palīgs kompānijā Faberlic, kolīdz saņemšu informāciju par to, ka esi reģistrējusies, izsūtīšu Tev uz e-pastu informatīvu vēstuli un uz tālruni sms. Tu droši drīksti man rakstīt vai zvanīt par jebkuru Tev neskaidru vai vienkārši interesējošu jautājumu!

6. Vai es drīkstu iesaistī biznesā radus, draugus, paziņas vai vienkārši cilvēkus no citām valstīm?

Faberlic piedāvā veidot biznesu savā valstī un ārpus tās robežām. Kompānijas Faberlic pārstāvniecības ir atvērtas daudzās pasaules valstīs – Krievijā un Ukrainā, Baltkrievijā un Kazahstānā, Kirgīzijā, Mongolijā, Tadžikistāna un Uzbekistānā, Gruzijā un Armēnijā, Azerbaidžānā, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, Vācijā un Ungārijā, Polijā un Rumānijā, Čehijā un Īrijā. Tu vari kļūt par Konsultantu Darbaudzinātāju jebkurā no Faberlic valstīm, izmantot visas tiesības jaunu karjeras pakāpienu sasniegšanai, izmaksu un bonusu saņemšanai no savām starptautiskajām grupām līdzvērtīgi kā no citām Tavas struktūras grupām, kas darbojas Tavā valstī.

 

 

Sveiki manā Faberlic pasaulē!