Barojošs balzams rokām un nagiem

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail
Esmu liela roku krēmu piekritēja, jo pēc roku mazgāšanas man ir sajūta, ka tās ir tik sausas, it kā būtu ar smiltīm aplipušas. Šis tad ir galvenais iemesls, kāpēc roku krēmi un balzāmi ir viens no manis ikdienā visvairāk lietotajiem kosmētikas produktiem.
Krēmi ir tik dažādi! Cits savas funkcijas pilda lieliski, cits – ne tik ļoti, un ir bijuši arī tādi, pēc kuru lietošanas mana roku āda kā bijusi, tā paliek sausa. Viens no lieliskākajiem manis lietotajiem līzdekļiem rokām ir Faberlic barojošs balzāms rokām un nagiem no sērijas KISLORD Body. Roku āda paliek ne tikai patīkama no sajūtu viedokļa (vairs nekādas sausuma sajūtas!), bet arī maiga un zīdaina. Turklāt – balzāmam piemīt arī neuzbāzīgs un maigs aromāts. Balzāma iepakojums – ērts. Bez problēmām var ielikt rokassomiņā. Un, protams, arī šis roku balzāms, tāpat kā visa Faberlic kosmētika, attaisno savu nosaukumu “skābekļa kosmētika”, jo satur skābekļa kompleksu, kas palīdz saglabāt roku ādas jaunību un skaistumu.
Pats patīkamākais – ļoti bieži Faberlic katalogs piedāvā šo preci iegādāties ar ievērojamu atlaidi, akcija – “teicama cena”.
Produkta apraksts:
Skābekļa enerģija un atjaunojoša barojošo eļļu un vitamīnu iedarbība.
Piesātināts barojošām eļļām un vitamīniem, balzams intensīvi baro un aktīvi atjauno sausu roku ādu. Pasargā no agresīvas apkārtējās vides iedarbības (cieta ūdens, sadzīves ķīmijas u.c.), padara roku ādu maigu, samtainu un koptu.
Baro un nostiprina nagus, novērš trauslumu.
Vitamīnu komplekss (vitamīni А, Е, F, С, B5), argana eļļa un bišu vasks aizsargā ādu no apkārtējās vides agresīvās iedarbības, aktīvi baro, saglabā ādas tvirtumu un elastību..
Skābekļa komplekss Novaftem-O2 stimulē asinsriti un uzlabo barības vielu asimilāciju, rada ādas šūnās skābekļa krājumus visai dienai..
Lietošana: uzklājiet līdzekli uz tīras roku ādas un nagiem vieglām masāžas kustībām.
Rekomendēju šo roku balzāmu visām/visiem sausu roku ādas īpašniecēm/īpašniekiem!
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr