Ādas kopšana ziemā. Sērija “Zima”. Online konferences materiāli.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

14. decembrī, nu jau pagājušajā, 2011., gadā, visiem Faberlic konsultantiem bija iespēja noklausīties online konferenci par ādas kopšanu ziemā un Faberlic produkcijas līniju Zima. Konferenci vadīja Apvienotās Kompānijas Faberlic kosmetologs-eksperts, mācību menedžere Marina Kovaļova.

Piedāvāju Jums, bloga lasītāji, šīs konferences konspektu. Iespējams, tas būs īpaši noderīgs konsultantiem, kuriem problēmas sagādā krievu valoda, jo konferences notiek krievu valodā.

Jebkura tipa āda ziemā kļūst sausāka un plānāka. Bieži vien āda piedzīvo krasas temperatūras maiņas – no telpas ārā, no āra telpās. Uz aukstumu āda reaģē arī tā, ka uz tās parādās asinsvadiņi, līdz ar to āda pēc uzturēšanās aukstumā izskatās sarkana. Tas tādēļ, ka aukstumā asinsvadiņi paplašinās. Āda var kļūt jūtīga. Var rasties “aukstuma dermatīts”. Uz sejas ādas parādās sausi pleķi. Taukaina āda aukstumu pacieš vislabāk. Bieži liekas, ka taukaina āda kļuvusi sausa, bet patiesībā tā nemaz nav.

Ir maldīgs uzskats, ka ziemā āda nav jāmitrina, bet patiesībā  ādai jebkurā gadalaikā ir nepieciešama mitrināšana – arī ziemā. Tas ir zinātniski pierādīts. Bet jāievēro tas, ka jebkurš krēms  uz sejas jāuzklāj vismaz 30 minūtes pirms došanās ārā, citādi āda var “nosalt”, pēc tam tā sāks lobīties.

Ādas tips, mainoties gadalaikiem, arī var nedaudz mainīties. Piemēram, vasarā āda var būt taukaina, taču ziemā tā kļūst kombinēta, pat sausa, var kļūt arī normāla.

Ziemā nerekomendē dziļi attīrošus līdzekļus. Ja āda stipri lobās, to neskrubējiet intensīvi, bet maigi. Skrubējot nespiediet ādu stipri. Pēc pīlinga uzreiz ārā neejiet, jāpaiet vismaz 1-2 stundām.

Ziemā ādai ir lielāka tendence iekaist un kļūt jūtīgai. Kā aizsargu sejas ādai ziemā rekomendē lietot tonālo krēmu.

Faberlic piedāvā aizsargāt ādu ar krēmu ZIMA. To kompānija Faberlic ražo jau ļoti sen. Šis krēms ir īpaši noderīgs, ja ārā ir lieli mīnusi. Krēms stimulē ādas imunitāti un pasargā to no krasām temperatūras maiņām, vēja un sala. Neaizķepina poras. Lietojams arī zem Make Up.

________________________________________________________________________

Nobeigumā vēlos piebilst, ka arī pati ziemā lietoju sejas aizsargkrēmu ZIMA jau vairākus gadus. Efekts ir – rodas sajūta, ka āda daudz mazāk salst.  Ja izeju ārā lielos mīnusos bez šī krēma uz sejas, tad liekas, ka salst vaigu gali, šī sajūta patiešām zūd, ja sejai pirms došanās ārā uzklāj minēto krēmu. Esmu lietojusi gan tikai krēmu, gan esmu jaukusi krēmu kopā ar tonālo. Abi varianti man patīk! Pēdējā laikā katru dienu lietoju tonālo krēmu, tādēļ to jaucu kopā ar ZIMA. Efekts kolosāls – āda nesalst un izskatās gluda (tonālā efekts).

Attēls: http://yashopogolic.livejournal.com/1753.html

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr