4 FAKTI PAR HIALURONSKĀBI, KURUS VAJADZĒTU ZINĀT KATRAI SIEVIETEI

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail
Par šo kosmetoloģijas komponentu noteikti ir dzirdējusi katra sieviete. Par tās īpašībām ir daudz strīdu, to lieto skaistuma injekciju veikšanā un pat lieto iekšķīgi. Un tas viss tāpēc, ka hialuronskābe…
 
1. UZTUR ŠŪNU JAUNĪBU
Ādas elastība un jaunība tiešā veidā saistīta ar ūdens balansu, bet hialuronskābe ir tiešākais dabīgais supermitrinātājs, kurš ir spējīgs šo mitruma līmeņa balansu saglabāt.

 
2. GLUŽI KĀ SŪKLIS UZSŪC ŪDENI
Hialuronskābes molekulas ne tikai uzsūc, bet arī aiztur ūdeni iekšienē. Āda, kurā ir pietiekams daudzums hialuronskābes, uz tausti kļūst daudz elastīgāka un biezāka.
 
3. AKTĪVA PAT MAZĀ KONCENTRĀCIJĀ
Pat tad, ja hialuronskābe kosmētiskā līdzekļa etiķetē norādīta sastāvdaļu saraksta beigās, tas nenozīmē, ka tai uz ādu nebūs pozitīvas ietekmes. Pat tik mazs daudzums spēj sniegt labu efektu.
 
4. VAJADZĪGA NE TIKAI SKAISTUMAM
Hialuronskābe ir ādas veselo šūnu sastāvdaļa. Ja tās daudzums ādā samazinās, āda kļūst sausa, kairināta, un ādas bojājumi un rētas sadzīst daudz lēnāk.
 
Mitrinošo līdzekļu sērija Prolixir no Faberlic radīta uz hialuronskābes bāzes. Lieliski piemērota ādai pēc 30 gadu vecuma- aizsargā no atūdeņošanās, cīnās ar ādas noguruma pazīmēm un veicina veselīgu šūnu atjaunošanos.
Meklē piedāvājumu kompānijas Faberlic katalogā!
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr