“10 katalogu” metode

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail

Piedāvāju Jums Ukrainas Faberlic direktoru T. Zozuļas, I. Griņas, L. Sopeļas, E. Filatovas, L. Muzikas un O. Radčenas izstrādāto “10 katalogu” metodi. Metode-darba shēma paredzēta jaunajiem konsultantiem, kuriem vēl nav pārdošanas pieredzes, bet ir vēlme darboties un nopelnīt.

Galvenā tīkla mārketinga atšķirība no “parastā” biznesa un “parastā” darba – pie mums var nopelnīt tik, cik Jūs uzskatāt pietiekami – no aptuveni 36 latiem līdz pat 2 miljoniem eiro. Bet mēs sāksim ar minimālo summu…:)

Pēc statistikas datiem – kā minimums 3 cilvēki no 10 kaut ko no kataloga pasūta.

Un nu nedaudz parēķināsim!Pieņemsim, ka katrs pasūta tikai 1 produktu (lai gan patiesībā viens cilvēks parasti pasūta vairāk, taču mēs rēķināsim pašu minimālo). 1 produkts- vidēji 3,3 punkti. Tātad, Jums ir 3 klienti no 10, kuri ir pasūtījuši pa vienam produktam. Jūs par to saņemat 10 punktus! Punkti – īpašas mērvienības, ar kurām kompānija novērtē Jūsu darbu preču apgrozījumā. Katra kataloga perioda (3 nedēļas) beigās nopelnītie punkti tiks pārvērsti reālā naudā. Strādājot pēc šīs shēmas: “izdalu katalogus – pēc 2 dienām paņemu atpakaļ”, Jūs katras 2 dienas varat nopelnīt pa 10 punktiem. Pa 20 dienām – 100 punktus. Bet pats galvenais – Jūs atradīsiet savus pirmos klientus!

Un nu parēķināsim: Jūsu ienākumi no 100 punktiem – 34.65 Ls par personīgo pārdevumu + apjoma atlaide 3% (2.38 Ls) =37.03 Ls (kopējie ienākumi). Par šo “algu”, starp citu, var nopirkt jaunu blūzīti vai somiņu, vai citas sirdij tīkamas lietas! Ja gada laikā katru mēnesi šo summu atliek krāsanai – var aizbraukt pat ceļojumā! Ņemot vērā, ka šīs summas iegūšana Jums nepaņems milzīgu laiku un milzīgu piepūli, p[avisam neslikti!Ja vēlaties nopelnīt vēl vairāk, mācieties! Jums būs jāapgūst produkcijas  pamati, kosmētisko seansu veikšanas meistarklases, prezentācijas prasme, efektīvas pārdošanas māka.  Arī šīs informācijas apgūšana milzīgu laika ieguldījumu neprasa! Cik ātri visu apgūsiet, atkarīgs tikai no paša. Taču jebkurā gadījumā šīs pūles atmaksāsies. Apgūstot profesionālā konsultanta iemaņas, Jūs, strādājot tikpat, cik līdz šim, nopelnīsiet vairāk. Iedomājieties, ka Jūs ne tikai klusējot klientam iedodat katalogu, bet piedāvājat viņam ādas kopšanas programmu un palīdzat piemeklēt produktus arī bērniem, un galu galā – visai klienta ģimenei. Šādā gadījumā minimālais rezultāts, ko var panākt, izmantojot “10 katalogu” metodi,  – aptuveni 150 punkti. Šajā gadījumā Jūs mēnesī jau nopelnīsiet 55.69 Ls!

Un nu iedomājieties, ka Jūs ne tikai paši strādājat ar katalogiem, bet piesaistāt savai pārdošanas komandai arī 10 citus konsultantus! Jūsu punktu skaits automātiski palielinās par 1000! Apjoma atlaide – līdz 12 %. Bet ienākumi – līdz 95.04 Ls!

Ar ko sākt?

1. Piereģistrējieties Apvienotajā kompānijā Faberlic!

2. Iegādājieties 10 katalogus!

3. sanumurējiet tos!

4. Izveidojiet katalogu kustības grafiku tabulas veidā (kataloga nr., kad atdots, kam, kontakttālrunis, rezultāts (pasūtījums ir/nav));

5. Izdaliet katalogus saviem paziņām. Pēc 2 dienām paņemiet katalogus atpakaļ ar pasūtījumiem. Varat katalogus atkal “laist apgrozībā” nakamajiem klientiem.

“Strana Faberlic”, Nr.34, janvāris 2012, 28.-29. lpp.

Attēls: http://www.smallbusinessdelivered.com

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr

1 komentārs par ““10 katalogu” metode”

Komentāri ir slēgti.